Lista produktów producenta: I-Water

Czy wiesz, że 70% ciała składa się z wody? To podstawowy i niezbędny składnik wszystkich zachodzących w organizmie przemian, dlatego należy zwracać szczególną uwagę na jakość wody, którą dostarczamy do organizmu każdego dnia. W naszej ofercie znajdziesz produkty I-Water, czyli dzbanki, bidony, butelki ze specjalnymi filtrami mineralnymi, z których mogą korzystać całe rodziny. 

Czy wiesz, że 70% ciała składa się z wody? To podstawowy i niezbędny składnik wszystkich zachodzących w organizmie przemian, dlatego należy zwracać szczególną uwagę na jakość wody, którą dostarczamy do organizmu każdego dnia. W naszej ofercie znajdziesz produkty I-Water, czyli dzbanki, bidony, butelki ze specjalnymi filtrami mineralnymi, z których mogą korzystać całe rodziny. Producent I-Water gwarantuje, że w wyniku zastosowania technologii i-water następuje polepszenie jakości wody poprzez zwiększenie pH, zneutralizowanie niekorzystnych składników oraz zmianę jej struktury na lepiej przyswajalną. W efekcie woda pitna jest nie tylko smaczniejsza, ale ma też prozdrowotny wpływ na nasz organizm – lepiej nawadnia i działa oczyszczająco, zapewniając nam należyte zdrowie.


Możesz wybierać spośród różnych modeli filtrujących wodę, tak aby dostosować je do własnych potrzeb. Dostępne w ofercie są: butelka-dzbanek I-Water 1400 ml, butelka z filtrem I-Water 380 ml albo I-Water 600 ml. Wszystkie zawierają specjalny filtr, dzięki któremu następuje oczyszczanie wody, jej mineralizacja  oraz  jonizacja. To  prosty w obsłudze produkt, który możesz mieć zawsze pod ręką, nadający się do codziennego użytku dla dorosłych, jak również dla dzieci, tak aby móc zadbać o zdrowie całej rodziny.


W naszej ofercie znajdziesz nie tylko butelki i dzbanki I-Water, ale także dodatkowo wymienne filtry, które wystarczają aż na roczne codzienne użytkowanie nawet do czterech napełnień dziennie! Dostępne  u nas filtry do każdego rozmiaru butelki, czyli: I-Water filtr 1400, I-Water filtr 380 oraz I-Water filtr 600 umożliwiają generowanie idealnie czystej wody każdego dnia. Pamiętaj, że przefiltrowana woda swoje doskonałe właściwości zachowuje przez co najmniej kilkanaście godzin, więc z powodzeniem można przelewać zjonizowaną wodę do innego naczynia albo nosić ją w butelce przez cały dzień.


Wybierz urządzenie jonizujące wodę I-Water i zadbaj o swoje zdrowie oraz walory smakowe nieskazitelnie czystej wody już teraz.

Więcej
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów