Wyprzedaż! Karafka do cytronady z wyciskaczem Powiększ

Karafka do cytronady z wyciskaczem

Nowy

69,90 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 6 punktów lojalnościowych. Razem w Twoim koszyku masz 6 punktów , przy kolejnym zamówieniu będziesz mógł je wymienić na kod rabatowy o wartości 0,60 zł.


Add to wishlist

 • Karafka, w której można przygotować lemoniadę lub wodę doprawioną sokiem z cytrusów. To piękny i niepowtarzalny przedmiot użytkowy. Swój charakter karafka zawdzięcza pomysłowemu rozwiązaniu: 3 integralne części, każda o innym przeznaczeniu.

  Po pierwsze - karafka o pięknym kształcie. Została wykonana z bardzo wysokiej jakości przezroczystego plastiku, dlatego wygląda jak szkło. A przy tym zachowuje właściwości tworzywa sztucznego, czyli nie tłucze się i nie wyszczerbia. Dlatego karafkę można używać w domu lub wziąć na piknik.

  Po drugie - zatyczka w kształcie miseczki. To specjalna nasadka na karafkę, która ułatwia wyciśnięcie owoców cytrusowych. Zatyczka ma specjalny filtr, który z jednej strony zatrzymuje pestki lub zbyt duże fragmenty owoców, z drugiej zaś strony ułatwia nalewanie napoju bez kostek lodu lub ziół. Do zatyczki dołączona jest tradycyjna wyciskarka do cytrusów, czyli żebrowany stożek. Teraz wystarczy połówkę pomarańczy lub cytryny nałożyć na wyciskarkę i ruchem twistowym wyciskać sok wprost do wnętrza karafki.

  Nakładkę do wyciskania można również używać samodzielnie, np. do skropienia sokiem z cytryny ryby albo sałaty.

  Po trzecie - tłok i korek w jednym. Korek idealnie dopasowuje się do kształtu miseczkowatej zatyczki. Został tak zaprojektowany, aby łatwo było uchwycić go w palce i otworzyć karafkę. To idealne rozwiązanie latem lub w ogrodzie, bo daje pewność, że to naczynia nie dostaną się owady lub zabrudzenia. Jednocześnie korek tworzy tłok do wyciskania soku z cytrusów.

   

  Cechy karafki:

  - nietłukący się materiał;

  - gwint ułatwiający umocowanie miseczki do karafki;

  - miseczka pełni również funkcję sitka;

  - posiada końcówki do wyciskania soku;

  - nie należy podawać w niej alkoholu;

  - można myć w zmywarce.

   

  Materiał: tworzywo sztuczne

  Wymiary: Pojemność: 1 l Wysokość: 31,5 cm Średnica: 16 cm

 • Napisz opinię

  Karafka do cytronady z wyciskaczem

  Karafka do cytronady z wyciskaczem

  Napisz opinię


30 innych produktów w tej samej kategorii