Lifeenergy Super Blender Standard Powiększ

Lifeenergy Super Blender Standard

Nowy

990,00 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 99 punktów lojalnościowych. Razem w Twoim koszyku masz 99 punktów , przy kolejnym zamówieniu będziesz mógł je wymienić na kod rabatowy o wartości 9,90 zł.


Add to wishlist


 • Super mocny blender Lifeenergy Standard doskonale sprawdzi się w twoich kuchennych zadaniach. Super mocny silnik 1500W (Tajwan) osiąga aż 3KM i aż 35.000 obr/min, co jest zupełnie wyjątkowe w blenderach tej grupy cenowej i przyczynia się do bardzo szybkiego zakończenia blendowania. Dodatkowo dzięki dużej mocy blender Lifeenergy poradzi sobie ze zmieleniem na super gładko warzyw, owoców, ziaren. To co również bardzo ważne, to aż 7 lat gwarancji na silnik.

  Na wyposażeniu blendera jest duży 2l kielich wykonany z materiałów BPA free, tak więc nawet podczas podgrzewania w tym blenderze, żadne szkodliwe substancje nie przedostaną się do potrawy. W wewnątrz kielicha znajdują się ostrza (Japonia) typu śmigłowo-barowego lecz z mini ząbkami, co przyczynia się do doskonałego blendowania małych, twardych rzeczy typu orzechy czy sezam. 

  Model ten posiada również czujnik założonego kielicha, aby nie uruchamiał się, gdy nie jest on założony.

  W Lifeenergy Standard bez problemu zrobisz masło orzechowe, koktajle czy sorbety, pasty, zupy, skruszysz lód i wiele innych, gdyż ten blender, miksuje błyskawicznie.

  Blender ten posiada bardzo wygodną i prostą obsługę. Posiada oprócz włącznika / wyłącznika, pokrętło do zwiększania liniowo obrotów oraz przycisk pulsacji.

  Jeżeli mielisz wiele zboża na mąkę, czy kawy, to możesz dokupić dodatkowy kielich, który dzieki specjalnej kontrukcji, jeszcze szybciej zmieli tego typu produkty na bardzo gładko. Zobacz kielich "Dry".

  Czyszczenie przebiega podobnie jak w innych blenderach tego typu, czyli nalewamy wody z kroplą płynu i uruchamiamy blender, aby kielich się wewnątrz oczyścił.

 • Prędkość obrotowa: 35.000 obr /min
  Moc: 1500 W (3KM)
  Waga: 4 kg
  Wymiary (dł x szer x wys): 22 x 19,5 x 51 cm
  Gwarancja silnik / części: 7 lat / 2 rok (działalność: 6 miesięcy na całość).
  Przycisk "Pulse": TAK
  Pojemność: 2 litry
  Obsługa: manualna
  Programy: NIE
 • Napisz opinię

  Lifeenergy Super Blender Standard

  Lifeenergy Super Blender Standard

  Napisz opinię


30 innych produktów w tej samej kategorii