Dostawa

 

Na czas pandemii uruchamiamy możliwość nadania do paczkomatu. Jeżeli chcesz nadać paczkę tą metodą podaj w informacji do zamówienia (ewentualnie skontaktuj się z infolinią) numer paczkomatu i jego adres. Przedpłata przelewem, koszt przesyłki dla zamówień do 260zł -12,99zł.

Ekspresowa wysyłka i dostawa nawet tego samego dnia !

W sklepie mocsokow.pl możesz skorzystać z następujących form dostawy, w następujących cenach:

 

1) Kurier DPD

W naszym sklepie zamówienia złożone do godz. 15:00, przy wyborze kuriera DPD zostaną dostarczone pod wskazany adres następnego dnia roboczego. Za dopłatą, możliwa jest również dostawa w wielu rejonach Polski w soboty lub niedziele.

                                                                                                                                                                                                                                                                                           

2) Paczka w Ruchu

Wybierając formę dostawy przy pomocy "Paczki w ruchu" czas dostawy to ok. 2 dni robocze (w najgorszym wypadku do 4 dni). Odbiór przesyłki odbywa się we wskazanym podczas zamówienia kiosku ruchu. "Paczka w ruchu" jest również najtańszą formą dostawy. Dodatkowym atutem jest również to, że poczkę odbierasz kiedy ci tylko wygodnie i w którym kiosku ci najlepiej pasuje.

Wysyłka wyłącznie po przedwpłacie. Nie są realizowane płatności przy odbiorze.

Zastrzegamy, że przy zamówieniu nasi konsultancji mogą zaproponować dostawę jednym z posostałych przeoźników, w przypadku, gdy paczka przekroczy wymiary 20 x 30 x 50 cm. Wszelkie duże gabaryty, jak wyciskarka czy blender, nie moga być dostarczone "paczką w ruchu". 

                                                                                                                                                                                                                                                                                           

3) Odbiór w Sklepie

Ostatnią fromą odbioru złożonego zamówienia, jest odbiór osobisty, w jednym z naszych sklepów.


Płatności

W naszym sklepie za zakupy możesz zapłacić na kilka sposobów: pobranie - płatność gotówką u kuriera, przelew na konto lub transferuj.pl – szybki przelew elektroniczny. Dla naszych klientów również oferujemy rozłożenie kwoty za zakupy na raty 0% bez dodatkowych opłat.

Metodę płatności wybierasz przy składaniu zamówienia:

Płatności elektroniczne tpay.pl (dawniej Transferuj.pl):

Przy wyborze tej metody płatności zostaniesz przekierowany na stronę naszego pośrednika w płatnościach elektronicznych tpay.pl, który obsługuje następujące e-przelewy:

Zamówienia z płatnością tpay.pl realizujemy zaraz po dokonaniu płatności. Jeśli płatność nastąpi do godziny 14:30 wysyłkę gwarantujemy tego samego dnia, natomiast po godzinie 14:30 wysyłka może zostać opóźniona o jeden dzień.

Przelew zwykły (przedpłata):

Rachunek i dane do przelewu otrzymają Państwo zaraz po dokonaniu zakupu oraz na podany w zamówieniu adres mail. Zamówienia z płatnością przelewem na rachunek realizujemy po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie (zazwyczaj na następny dzień roboczy). Na wpłatę czekamy 14 dni. Po tym terminie zamówienie zostanie anulowane.

Gotówka (przy odbiorze)

Zapłatę za zakupy przekazujesz kurierowi DPD w momencie doręczania paczki.

Raty 0%

Przy wyborze tej metody płatności zostaniesz przekierowany na stronę banku Santander Consumer Bank za pośrednictwem którego zostanie rozłożona płatność na równe nieoprocentowane raty. Ilość rat jest wybierana w trakcie uzupełniania formularza kredytowego.

Punkty stacjonarne

W naszych punktach stacjonarnych płatności można dokonać gotówką, kartą płatniczą oraz za pomocą kredytu.