Paczka kurierska

Paczkę dostarcza kurier najczęściej w kolejnym dniu roboczym po nadaniu. Kurierzy zwykle telefonują, by ustalić szczegółowy termin doręczenia. Naszym celem jest zapewnienie Państwu jak najszybszej wysyłki. Firma kurierska dostarcza paczki zazwyczaj w godzinach od 9.00 do 17.00.

Korzystając z opcji przesyłki kurierskiej w dniu nadania tejże paczki kontaktujemy się z klientem w celu poinformowania o przewidywanym terminie doręczenia zamówionego u nas towaru dlatego też ważne jest aby numer podany w zamówieniu był prawidłowy. Zamówienia które spłyną do nas max. Do godziny 14:30 obsługujemy tego samego dnia z doręczeniem dnia następnego (z wyjątkiem płatności w systemie ratalnym czy przelewu – tutaj potrzebujemy trochę więcej czasu)
Firma kurierska w dniu kiedy paczka zostaje wydana do doręczenia przesyła klientom na podany w zamówieniu nr tel. SMSa informującego w jakim przedziale godzinowym kurier podejmie próbę doręczenia paczki – w SMSie tym będzie również nr tel. do kuriera który będzie dostarczał paczkę.

Szybkie przesyłki X-press Couriers

kurier dostarczy Twoje Zamówienie pod wskazany adres, w wybranym przez Ciebie terminie. Kurier podejmuje jedną próbę doręczenia. Dostawy realizowane są w dni robocze . Usługa dostępna jest na terenie miast: Katowice, Kraków, Łódź, Poznań, Warszawa. Z listą kodów pocztowych, w których jest możliwa dostawa, możesz zapoznać się także pod adresem LINK (hiperłącze) – http://www.rossmann.pl/Portals/0/dokumenty/listakodowpocztowychxpress.pdf

Dostawa kurierem X-press Couriers – Zamówienie jeszcze dziś w Twoich rękach!

XPress SD
Zamów do 11:30 a paczkę otrzymasz tego samego dnia miedzy 18:00 a 22:00 – usługa dostępna wyłącznie w miastach: Katowice, Kraków, Łódź, Poznań, Warszawa. Sprawdź swój kod pocztowy czy będziemy w stanie zrealizować usługę w twojej lokalizacji LINKhttp://www.rossmann.pl/Portals/0/dokumenty/listakodowpocztowychxpress.pdf

Nowy XPress
Zamów do 14:00 a towar dostarczymy max. w 4h - usługa dostępna wyłącznie w Krakowie i Warszawie. Sprawdź swój kod pocztowy czy będziemy w stanie zrealizować usługę w twojej lokalizacji LINKhttp://www.rossmann.pl/Portals/0/dokumenty/listakodowpocztowychxpress.pdf

Odbierz w Kiosku RUCHu

Odbierz paczkę w jednym z 2500 kiosków sieci RUCH. Paczka trafi do wybranego przez Ciebie kiosku w ciągu dwóch dni roboczych. O możliwości odbioru paczki zostaniesz poinformowany SMSem.

Uwaga: Celem poprawnej realizacji zamówienia zadbaj by numer telefonu wpisać poprawnie.

Korzystając z punktów odbioru przesyłek unikasz stania w kolejkach na poczcie, karteczek z awizo czy czekania w domu na kuriera.

  • W trakcie składania zamówienia na mocsokow.pl jako opcję dostawy wybierz "Paczka w RUCHu".
  • Kliknij na "Wybierz na mapie" i wpisz swoje miasto i ulicę, aby zlokalizować wszystkie Kioski RUCHu w pobliżu. Wypełnij pozostałe wymagane dane. W ciągu 2 dni roboczych od momentu nadania paczki, przesyłka znajdzie się w wybranym kiosku.
  • Na podany numer telefonu otrzymasz kod odbioru paczki.
  • Podaj pracownikowi Kiosku swój kod kod odbioru i odbierz paczkę


Płatności:
Uwaga! Aby móc wybrać dostawę do Kiosku RUCHu należy dokonać płatności online - przelewem zwykłym lub Transferuj.pl

Odbierz w Paczkomacie

Odbierz w jednym z Paczkomatów InPost. Przesyłka trafia do Paczkomatu zazwyczaj następnego dnia po nadaniu.

Odbierz w Paczkomacie
Korzystając z punktów odbioru przesyłek unikasz stania w kolejkach na poczcie, karteczek z awizo czy czekania w domu na kuriera.

Paczka dostarczona nawet na drugi dzień od wysyłki.
Odbiór paczki możliwy 24h/7 dni w tygodniu.
1000 punktów odbioru w całej Polsce.

Jak zamawiać do Paczkomatu?

  • W trakcie składania zamówienia na mocsokow.pl jako opcję dostawy wybierz Paczkomat.
  • Wybierz z listy rozwijanej pasujący Ci paczkomat lub wpisz swój kod pocztowy, aby zlokalizować wszystkie paczkomaty w pobliżu. Wypełnij pozostałe wymagane dane. W ciągu 2 dni roboczych od momentu nadania paczki, przesyłka znajdzie się w Paczkomacie.
  • Na podany numer telefonu oraz adres e-mail otrzymasz kod odbioru paczki.
  • Na ekranie Paczkomatu wpisz swój numer telefonu oraz kod odbioru. Po chwili otworzy się skrytka z Twoją paczką.


Płatności:
Uwaga! Aby móc wybrać dostawę do Paczkomatu należy dokonać płatności online - przelewem zwykłym lub Transferuj.pl