Cud Terapii Gersona Powiększ

Cud Terapii Gersona

Nowy

Metoda Doktora Gersona - Leczenie raka i nnych chorób przewlekłych.

ZOBACZ WYCISKARKĘ DO SOKÓW

POMOCNĄ PRZY TERAPII GERSONA

 Nowa cena: 38 PLN, 45 PLN

Kategoria: Dieta

 

Natychmiastowa wysyłka kurierem (cała Polska) lub odbiór osobisty w naszych salonach.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

38,00 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 3 punktów lojalnościowych. Razem w Twoim koszyku masz 3 punktów , przy kolejnym zamówieniu będziesz mógł je wymienić na kod rabatowy o wartości 0,30 zł.


Add to wishlist

 •           „Cud Terapii Gersona” to nowa, rozbudowana książka odnośnie Metody Doktora Gersona w Polsce znana również pod potoczną, skróconą nazwą: „Dieta Gersona”. Jest ona uaktualnieniem klasycznego dzieła Maxa Gersona "A Cancer Therapy: Results of 50 Cases", która uwzględnia zmiany, jakie zaszły na świecie w medycynie od czasu jego śmierci.

  W rzeczywistości nie można jej określić jako publikacji o typowej miesięcznej czy dwu, diecie pozwalającej zrzucić wagę. Gdyż nią nie jest. Zdecydowanie trafniejsze określenie dla tej książki to metoda, teoria, przewodnik czy podręcznik medyczny.

   

  Terapia Dra Maxa Gersona wymaga od osoby ją stosującej wytrwałości, poświęcenia i dokładności stosowania. Głównymi jej odbiorcami powinny być osoby chore na raka czy inne tzw. choroby przewlekłe (cukrzyca, nadciśnienie, choroby reumatyczne, choroby serca), które w medycynie konwencjonalnej leczone są przez lata, a nawet do końca życia.

   

  Publikacja ta jest również idealna dla ludzi zdrowych, którzy chcą zmienić podejście do żywienia i do codziennego życia, aby zapobiegać przyszłym, niepożądanym dolegliwościom. Dodatkowo nowy tryb życia pomoże osobom nadwagą na pozbycie się zbędnych kilogramów i odtrucie organizmu z nadmiaru toksyn.

  Przytacza trudności z jakimi 80 lat temu borykał się Dr Gerson wprowadzając, a zarazem ucząc się swojej wybitnej metody leczenia (przyczyny, a nie skutków choroby), przy jednoczesnym odkrywaniu przyczyn powstawania raka. Pomimo, że były to czasy gdzie pojęcie „onkologia” nie miało jeszcze tak wielkiego znaczenia, a w Polsce nie budowano i remontowano tak wielu szpitali skierowanych do leczenia takich schorzeń, Dr Gerson borykał się z już nieprzychylnymi naturalnym metodom leczniczym, koncernom farmakologicznym.

   

  Książka ta odnosi się również do problemu szczepień u dzieci, do metod leczenia dentystycznego, czy innych elementów medycyny, z którymi spotykamy się na co dzień. Przedstawia aktualne – sprzed maksymalnie kilku, kilkunastu lat badania na temat słodzików, aspartamu, syntetycznych leków używek … i reakcji społeczeństwa amerykańskiego i ludzi związanych w jakiś sposób ze służbą zdrowia USA. Opisuje wpływ poszczególnych witamin czy mikroelementów na organizm człowieka.

   

  W kwestii najważniejszej, metody leczniczej, czytelnik dostaje pełną informację odnośnie całej kuracjidiety owocowo-warzywnej w połączeniu z lewatywą z kawy i odpowiednim trybem życia. Znajdzie sposób i godziny przyrządzania / spożywania posiłków i soków wraz z listą przepisów.  Dokładnie opisaną kwestię lewatyw i problemów jakie mogą napotkać osoby podczas stosowania pełnej kuracji. Lecz nawet na tym etapie czytelnik dostaje kolejne zalecenia, które pozwolą mu wyeliminować te problemy. Autorzy książki podeszli do sprawy poważnie – gdyż rozchodzi się tutaj o zdrowie i życie ludzi – i dokładnie wskazali na jakie typy nowotworów i chorób przewlekłych metoda sprawdza się idealnie, a na jakie powoduje zmniejszenie objawów i poprawę zdrowia, ale nie przyczyni się do maksymalnego wyzdrowienia i dlaczego. Zajmuje się również zagadnieniem związanym z leczeniem osób metodą warzywno - owocową w przypadku osób stosujących chemioterapię.

   

  Autorki nie zapomniały również o psychice - o odpoczynku psychicznym i odpowiednim nastawieniu osoby walczącej z rakiem. Opisane są ćwiczenia i rady, które mają pomagać w utrzymaniu przez chorego dobrego samopoczucia i tym samym pomaganiu w terapii. Piszą również o nastawieniu bliskich chorej osoby i ich podejście do sytuacji oraz wsparciu. Przez co bardzo ważne jest aby z tą książką zapoznali się wszyscy domownicy, a nie tylko osoba, którą to bezpośrednio dotyczy.

   

  Zachęcamy do zapoznania się z tą publikacją, gdyż to ona może przyczynić się do przełomu w twoim żywieniu lub chorobie.

   

  Grzegorz, mocsokow.pl

   

  Więcej informacji w zakładce powyżej - "Diety". 

   

  Autor: Charlotte Gerson, dr med. Morton Walker

  Liczba stron: 484

  Wydawnictwo: Kobiece, 2019

 • Napisz opinię

  Cud Terapii Gersona

  Cud Terapii Gersona

  Metoda Doktora Gersona - Leczenie raka i nnych chorób przewlekłych.

  ZOBACZ WYCISKARKĘ DO SOKÓW

  POMOCNĄ PRZY TERAPII GERSONA

   Nowa cena: 38 PLN, 45 PLN

  Kategoria: Dieta

   

  Natychmiastowa wysyłka kurierem (cała Polska) lub odbiór osobisty w naszych salonach.

  Napisz opinię


3 innych produktów w tej samej kategorii