Garnek Happycall Plasma IH 24cm Powiększ

Garnek Happycall Titanium

Nowy

Garnek Happycall Titanium z pokrywą o średnicy 24 cm

Więcej szczegółów

369,00 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 36 punktów lojalnościowych. Razem w Twoim koszyku masz 36 punktów , przy kolejnym zamówieniu będziesz mógł je wymienić na kod rabatowy o wartości 3,60 zł.


Add to wishlist


 • Garnek Happycall z linii Titanium IH w rozmiarze 24 cm niski o pojemności 2,7 l z powłoką tytanową.

  Powłoka tytanowa klasy premium:

  Tytan stosowany jest głównie w branżach technologicznych, gdzie materiał powinien się oprzeć ekstremalnym warunkom. Występuje na statkach, w samolotach czy promach kosmicznych. Jest również przyjazny człowiekowi, dlatego znajdziemy je w medycynie, w sztucznych implantach, łączy, rozrusznikach. Posiada doskonałą trwałość, czy odporność na korozję, dlatego doskonale nadaje się do produkcji naczyń kuchennych, co właśnie robi Happycall.

  Tytan jest sześć razy twardszy niż aluminium i dwa razy niż stal. Jest również lżejszy ni żelazo czy stal o ok. 43% ze względu na wysoką gęstość. 

  Zewnętrzna obudowa patelni wykonana jest ze specjalnej krzemionkowej mieszanki, dzięki czemu zyskuje ładny, elegancki wygląd oraz jest bardzo łatwe w czyszczeniu.

  Garnek ten może być stosowany niezależnie od posiadanej kuchenki, nadaje się płytę grzewczą, indukcyjną, elektryczną, czy kuchenkę gazową. 

  Zobacz prezentacje produktu:

 • Kuchenka ceramiczna: TAK
  Kuchenka gazowa: TAK
  Płyta elektryczna: TAK
  Płyta indukcyjna: TAK
  Gwarancja: 2 lata
 • Napisz opinię

  Garnek Happycall Titanium

  Garnek Happycall Titanium

  Garnek Happycall Titanium z pokrywą o średnicy 24 cm

  Napisz opinię


5 innych produktów w tej samej kategorii