Garnki Happycall Vacuum Brąz

Nowy

Naczynia - garnki Happycall IH Vacum

Więcej szczegółów

619,00 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 61 punktów lojalnościowych. Razem w Twoim koszyku masz 61 punktów , przy kolejnym zamówieniu będziesz mógł je wymienić na kod rabatowy o wartości 6,10 zł.


Add to wishlist


 • Garnki Happycall - IH Vacum, są to naczynia, w których można stosować funkcję próżniowego gotowania. 

  Seria w kolorze niebieskim dostępna jest w trzech rozmiarach:

  - 20 cm (2,8l)

  - 24 cm (4,6l) wysoki

  - 28 cm (9,0l)

  Czym jest potrójny system niskiego ciśnienia?

  Potrójny układ niskiego ciśnienia z funkcją próżniową Happycall IH, jest wykonany z zachowaniem wyjątkowych umiejętności technicznych czy fizycznych przez Happycall, do zastosowania kalibracji masy pary dla kontroli ciśnienia. Bardzo trwałe, wykonane ze specjalnych mieszanek krzemu wykończenie zewnętrzne, z zastosowaniem uchwytów blokujących na pokrywie. Połączenie tych elementów przez Happycall przywraca wewnętrzny smak i składniki odżywcze oraz utrzymuje potrawę w próżni.

  Zawór regulujący podciśnienie "One touch":

  Jeden dotykowy zawór próżniowy, który może być otwarty i zamknięty z jednej strony, umożliwia wygodne gotowanie z automatyczną regulacją pary. Utrzymuje on także smak i zapach przez długi czas, utrzymując stan próżni po ugotowaniu.

  Zaawansowane aluminiowe przekazywanie energii + powłoka ceramiczna o wysokiej czystości.

  To samo specjalne oddziaływanie cieplne przez warstwy aluminiowe jest stosowane do wewnątrz i na zewnątrz. Wysokiej czystości ceramika stosowana do budowy naczyń jest również odporna na zarysowania i ścieranie, antykorozyjna. 

  Jednolity odlew.

  Pełne elementy odlewu przyczyniają się do gotowania potrawy równomiernie, przy użyciu niskiej potrzeby energetycznej, a wysokiej przewodności cieplnej.

  Miękkie i mocne urządzenie blokujące w uchwycie.

  Pokrywa blokowana jest mocnymi uchwytami na obu końcach. Posiada pokrywę ze stali zwiększając siłę docisku w tym samym czasie, co umożliwia szybkie i wyśmienite gotowanie.

  Każdy element doskonałej jakości.

  Wykonanie wszystkich elementów tworzy z gamy garnków Happycall linię premium. Doskonały wygląd i szczegółowe, pomysłowe wykończenie. Pokrywka wykończona silikonem, doskonale przyczynia się do hermetycznego zamknięcia. 

  Zobacz prezentacje produktu:

 • Kuchenka ceramiczna: TAK
  Kuchenka gazowa: TAK
  Płyta elektryczna: TAK
  Płyta indukcyjna: TAK
  Gwarancja: 2 lata
 • Oceń 
  2017-10-21

  Super garnek

  Świetny garnek, właśnie takiego wielofunkcyjnego naczynia brakowało w mojej kuchni, jestem w stanie przygotować w nim niemal każde danie.

  Oceń 
  2017-03-24

  Polecam

  Bardzo dobrej jakości garnek, po pierwsze nic się nie przypala, a po drugie potrawy dzięki próżni faktycznie szybciej się gotują. Bardzo przydatne naczynie w każdej kuchni

  Napisz swoją opinię !

  Napisz opinię

  Garnki Happycall Vacuum Brąz

  Garnki Happycall Vacuum Brąz

  Naczynia - garnki Happycall IH Vacum

  Napisz opinię


5 innych produktów w tej samej kategorii