KYK Generation 2 jonizator wody Powiększ

KYK Generation 2 jonizator wody

Nowy

 Na zamówienie, skontaktuj się z nami. Wysyłka w terminie: 7 dni 

Więcej szczegółów

6 620,00 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 662 punktów lojalnościowych. Razem w Twoim koszyku masz 662 punktów , przy kolejnym zamówieniu będziesz mógł je wymienić na kod rabatowy o wartości 66,20 zł.


Add to wishlist


 • KYK, zaufana i wielokrotnie nagradzana marka w Korei, Europie i Stanach Zjednoczonych, nazwana na cześć słynnego naukowca, dr. Kima Younga Kwi, który posiada ponad 130 patentów. Dzięki 38-letniemu studium na temat nauki o wodzie dla ludzkiego zdrowia, seria jonizatorów KYK oferuje innowację i design, znak stylu, prostotę i luksus w naszych domach już dziś.

  Jonizatory wody KYK są produkowane w zakładzie, który jest zgodny z Międzynarodową Organizacją Normalizacyjną ISO i Good Manufacturing Practice (GMP) dla produktów medycznych. Jonizatory wody KYK i ich komponenty są w 100% wykonane w Korei. Marka KYK cieszy się zaufaniem konsumentów w Singapurze, Korei i USA.

  Dlaczego woda alkaliczna jonizowana?

  1. Zawiera naturalne przeciwutleniacze, które zwiększają odporność organizmu i zwalczają choroby.
  2. Zawiera mikro-skupiska zwiększające absorpcję komórek składników odżywczych i witamin.
  3. Zawiera bogate minerały zasadowe, które neutralizują nadmierną kwasowość.
  4. Zawiera miliony ujemnych jonów, które pobudzają twoje zmęczone ciało.
  5. Pomaga w prawidłowym codziennym ruchu jelit (detoks) i skutecznie nawilża twoje ciało bez powodowania jakichkolwiek wzdęć.

  Ten doskonały jonizator wody, który będzie trwał przez wiele lat, jest wykonany z koreańską finezją: oferuje szeroki zakres alkalicznej i kwasowej wody jonizowanej: alkaliczne pH 8,5-11 * i kwaśne pH 5,5-3,5 * (* może się różnić w zależności od źródła wody i jej mineralizacji).

  7 płyt elektrolitycznych o doskonałej jakości, wchodzi w budowę jonizatora wody KYK G2. Posiada 9 zaprogramowanych poziomów wody: 4 x poziomy zasadowe (pH 8,5 / 9 / 9,5 / 10), 1 woda oczyszczona i 4 x poziomy kwasowe (pH 4,0 do 6,0).

  Filtracja: działa z dwukrotnym systemem filtracji: filtr z węglem aktywnym i specjalistyczne filtry multimedialne.

  Żywotność filtra:

  1. Filtr 1 starcza na ok. 6000 litrów lub 9 miesięcy (cokolwiek jest pierwsze: żywotność filtra w litrach lub czasie).
  2. Filtr 2 starcza na ok. 9000 litrów lub 18 miesięcy.

  Technologia panelu dotykowego - podstawowe funkcje są proste w obsłudze, a wszystkie przyciski są czujnikami dotykowymi.

  Technologia automatycznego czyszczenia i system samorozprężania: to system automatycznego odprowadzania wody z układu elektrolizera i filtrów. Pomaga to przedłużyć żywotność jonizatora wody KYK G2. Dodatkowo system ten oczyszcza płytki za każdym razem, gdy używasz, dzięki czemu zawsze będziesz świeżą, zjonizowaną wodę gdy będziesz go używał.

  Wyświetlacz LCD daje wiele informacji o stanie jonizatora. Wyświetli żywotność filtra w dowolnym momencie. Co najważniejsze, poziomy pH i ORP będą wykazywane w sposób asertywny. W tym samym czasie zobaczysz zmianę koloru przy każdym poziomie pH, co zwiększy komfort obsługi. 

 • Moc: 300W
  Waga: 6,5kg
  Wymiary (dł x szer x wys): 34 x 15 x 36 cm
  Gwarancja: 12 miesięcy
 • Napisz opinię

  KYK Generation 2 jonizator wody

  KYK Generation 2 jonizator wody

   Na zamówienie, skontaktuj się z nami. Wysyłka w terminie: 7 dni 

  Napisz opinię


21 innych produktów w tej samej kategorii