KYK RP3 jonizator wody Powiększ

KYK RP3 jonizator wody

Nowy

 Na zamówienie, skontaktuj się z nami. Wysyłka w terminie: 7 dni 

Więcej szczegółów

7 140,00 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 714 punktów lojalnościowych. Razem w Twoim koszyku masz 714 punktów , przy kolejnym zamówieniu będziesz mógł je wymienić na kod rabatowy o wartości 71,40 zł.


Add to wishlist


 • Jonizator wody KYK RP3 posiada bardzo wysoką wydajność działani, jedną z najlepszych na rynku. 

  Posiada na wyposażeniu 7 płyt tytanowych z powłoka platynową. Jonizator ma dziewięć wstępnie zaprogramowanych poziomów pH, a resztę, możemy ustawiać wg. własnych wyborów pH i ORP (w sumie można ustawić 76 różnych poziomów). Wodę kwaśną ustawiamy w zakresie 4-6 pH, a wodę do picia w zakresie 8-10. 

  KYK RP3 posiada tzw. sytem autodiagnozy (informuje, czy maszyna napotyka jakiekolwiek problemy). Dodatkowo posiada system kontroli mocy SMPS - stosuje stabilną moc w pokonywaniu problemów, takich jak ciepło, hałas i utrata zasilania. W modelu tym występuje nowo opracowany zawór ceramiczny, który eliminuje błędy w działaniu.

  Ekran LED - odczytujemy z  niego wiele informacji: wyświetla pH, ORP, systemu autodiagnostyki, żywotności filtra, szybkości przepływu (można kontrolować strumień i ciśnienie wody) i innych.

  Wskaźnik żywotności filtra opera się na faktycznym zużyciu i przepływie wody, a nie czasu. Filtry przyczyniają się m.in. do oczyszczenia wody z zanieczyszczeń. W modelu RP3 występuje system filtracji premium - opary na trzech filtrach - wykorzystuje wysokiej jakości filtr węglowy, a także filtr w celu poprawy filtracji fluorków i metali ciężkich.

  RP3 otrzymało również nagrodę Good Design za wygląd, którego cechą charakterystyczną jest aluminiowy panel przedni.

 • Moc: 300W
  Waga: 5,1kg
  Wymiary (dł x szer x wys): 31,5 x 14 x 42,5 cm
  Gwarancja: 12 miesięcy
 • Napisz opinię

  KYK RP3 jonizator wody

  KYK RP3 jonizator wody

   Na zamówienie, skontaktuj się z nami. Wysyłka w terminie: 7 dni 

  Napisz opinię


21 innych produktów w tej samej kategorii