Aquator Vivo Silver+ 3l

Nowy

1 949,00 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 194 punktów lojalnościowych. Razem w Twoim koszyku masz 194 punktów , przy kolejnym zamówieniu będziesz mógł je wymienić na kod rabatowy o wartości 19,40 zł.


Add to wishlist


 • Jonizator wody AQUATOR VIVO SILVER+ jest to urządzenie do użytku domowego, w którym za pomocą elektrolizy wody, wytwarzana jest woda zjonizowana żywa w ilości 2,2.l i kwasna 0,8l. oraz można wytworzyć 3l wody srebrnej.

  GRATIS do jonizatora wody aQuator Vivo:

  Czym się wyróżnia model Vivo od pozostałych modeli:

  1. Jednolity odchylany korpus:

  Pokrywa urządzenia jest zintegrowana z korpusem, dzięki czemu jest bardziej ergonomiczny w użyciu. Optymalnie wyważony środek ciężkości korpusu pozwala utrzymać stabilność urządzenia przy podniesionej górnej części z elektrodami.

  2. Panel sterujący:

  Jest on mniej narażony na uszkodzenia mechaniczne i bezpośredni kontakt z wodą. Zawiera intuicyjne i proste w obsłudze menu w języku polskim. Duże, wygodne przyciski usprawniają obsługę paneli, jednocześnie wykonane są z materiałów odpornych na uszkodzenia i ścieranie.

  3. Nowa konstrukcja wewnętrznych przegród na pojemniki i membrany:

  Pojemnik wewnętrzny posiada inną konstrukcję, z niewielkim uchwytem u góry, ułatwiającym wyjmowanie go z dużego naczynia. Ułatwiony jest też wewnętrzny montaż uchwytu przegrody membranowej dzięki zastosowaniu miękkiego certyfikowanego tworzywa sztucznego. Nowy materiał na przegrody wydłuża również żywotność membran. Nowa konstrukcja przegród membranowych przyczynia się również do łatwiejszej wymiany membran, dzięki czemu montaż ich jest sprawny i szybki.

  4. Innowacje w elektrodach:

  Większa powierzchnia elektrod zanurzona w wodzie oraz mniejsza odległość elektrod względem siebie przyczyniają się na skrócenie czasu procesu elektrolizy wody i zwiększa jego efektywność. Dodatkowo wskazania poziomu uzyskanego pH i ORP są bardziej precyzyjne.

  Parametry:

  Zakres: od 2,40 do 11 pH / od -1000 do 1200 ORP

  Zużycie energii w produkcji wody jonizowanej/srebrnej: 320W / 10W

  Średni czas elektrolizy przy wytwarzaniu wody jonizowanej 5 min.

  Średni czas elektrolizy przy wytwarzaniu wody srebrnej  2 sec.

  Zalety wody alkalicznej:

  - Naturalny przeciwutleniacz - oznacza, że w wodzie alkalicznej są wolne elektrony

  - Alkalizuje organizm w zakresie pH = 8,5 – 9,5 (podnosi ph w organiźmie odkwaszając go).

  - Bezpośrednie absorbowanie. Cząsteczki wody alkalicznej są połączone w znacznie mniejsze formacje, dlatego, woda alkaliczna od razu przechodzi przez błony komórkowe i jest bezpośrednio angażowana w procesy metaboliczne (organizm nie potrzebuje dodatkowej energii na jej przetwarzanie).

  - Napięcie powierzchniowe wody alkalicznej jest prawie dwa razy niższe niż wody wodociągoweji jest bardziej przyswajalna.

  - Zawiera więcej tlenu, dominują w niej ujemne jony OH-.

  Zawartość zestawu z Aquatorem Vivo Silver+:
  • Zestaw membran 3 szt (wystarczy na około 5-8 msc.)
  • Talerzyk do stawiania elektrod
  • Elektroda srebrna - do produkowania wody srebrnej
  • Broszury m.in. "Jak woda jonizowana wpływa na nasze zdrowie", "Rekomendacja leczenia wodą jonizowaną, wodą kwaśną oraz wodą srebrną "
  • Instrukcja obsługi wraz z karta gwarancyjną w języku polskim.
  Jonizator Aquator otrzymał jednogłośnie tytuł „Konsumencki Lider Jakości - Debiut Roku 2019”, przyznawany na podstawie analizy wyników badań konsumenckich. Dodatkowo posiada różnego rodzaju certyfikaty jak: CE, ISO9001, RoHs.
 • Waga: 1,8 kg
  Pojemność: 3l (2.2l alkaliczna, 0.8 kwasowa)
  Wyświetlacz: Tak
  Woda alkaliczna/ kwaśna/ srebrna: TAK / TAK / TAK
  Obsługa: Ustawiamy pH
  Gwarancja: 2 lata
 • Napisz opinię

  Aquator Vivo Silver+ 3l

  Aquator Vivo Silver+ 3l

  Napisz opinię


19 innych produktów w tej samej kategorii