Respro Cinqro

Nowy

Maska anty- smogowa zaprojektowana dla sportowców

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

289,00 zł

 • M
 • L
 • XL

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 28 punktów lojalnościowych. Razem w Twoim koszyku masz 28 punktów , przy kolejnym zamówieniu będziesz mógł je wymienić na kod rabatowy o wartości 2,80 zł.


Add to wishlist


 • Respro Cinqro przygotowana dla entuzjastów uprawiania sportów przez cały rok takich jak: bieganie, jazda na rowerze lub rolkach.

  Wyposażona w dwa zawory Powa Elite, które dokonują zdecydowanie szybciej przepływu powietrza w czasie zwiększonej częstotliwości oddechu, mające miejsce podczas trenignów. Dzięki mniejszym oporom przy wdechach i wydechach, maska utrzymuje mniejszą wilgoć w filtrach. Tym samym zawory te przyczyniają się do większej wygody podczas uprawiania sportów. 

  Każda maska Cinqro zawiera dwa filtry (zamontowany w masce i zapasowy). Pierwszy to filtr Hepa-Type, który doskonale filtruje cząstki stałe. Natomiast drugi, to kilt kombinacyjny (DACC + Hepa-Type), który oprócz mikropyłków filtruje związki chemiczne ze spalin. 

  Filtr Hepa-Type do stosowania w mniejszym natężeniu spalin, natomiast DACC w centrach miast. Filtr starcza na 69 godzin.

  Eliminuje zanieczyszczenia:

  kurz, czarny dym, spaliny diesla, pyłki, dwutlenek azotu, dwutlenek siarki, spaliny.

  Maska posiada trzy rozmiary. Zapoznaj się z poniższymi radami aby dobrać odpowiedni rozmiar. 

  RESPRO®
  Założona w 1993 roku, Respro® (UK) Ltd jest liderem w tworzeniu rozwiązań wobec problemów, występujących w środowisku miejskim. Respro® jest Brytyjską firmą, produkującą wyjątkowe produkty pod kilkoma markami, które są rozpoznawane zarówno na rynku lokalnym, jak i na całym świecie. Z fabryki w Wielkiej Brytanii produkty Respro® trafiają do ponad 26 krajów.

 • Oceń 
  2018-12-28

  Bardzo dobra maska, ale..

  Maska bardzo dobra. Oczywiście trudno sprawdzić czy eliminuje w 100% smog. Pochłania na pewno większość zapachów, nie wszystkiego, bo trudno w czasie biegu mieć ją idealnie dopasowaną. Materiały są wysokiej jakości, nie czuję dyskomfortu, że mam coś na twarzy. Niektórzy twierdzą, żę biegnie się trudniej, wg mnie - łatwiej. Oddycham czystym powietrzem i moje płuca pracują lepiej. Powietrze jest także ciepłe - docenią to na pewno osoby, które mają problemy z gardłem przez biegania w niskich temperaturach. Minusy - parują okulary i nie ma to sposobu. Odwrócenie wylotów powietrza nie pomaga, niestety. To jest mega minus, ale chyba żadna maska nie daje możliwości biegania w okularach. Druga sprawa - niby oczywista, ale zdałem sobie z niej sprawę po założeniu maski - nie ma szans, żeby w czasie biegu się napić, czy splunąć zalegającą ślinę :) Jeśli ktoś przyzwyczaił się do popijanai w czasie biegu, będzie musiał albo maskę w czasie biegu zdejmować, albo biec bez wody. mimo wszytko jednak na zadymione zimą miasta - świetna. Trudno powiedzieć jak biegałoby się w niej latem, żeby odciąć się od spalin samochodów - wydaje mi się, że jednak trudno.

  Napisz swoją opinię !

  Napisz opinię

  Respro Cinqro

  Respro Cinqro

  Maska anty- smogowa zaprojektowana dla sportowców

  Napisz opinię


6 innych produktów w tej samej kategorii