Obniżka! Winix AW600 nawilżacz i oczyszczacz Powiększ

Winix AW600 nawilżacz i oczyszczacz

Nowy

949,00 zł

-350,00 zł

1 299,00 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 94 punktów lojalnościowych. Razem w Twoim koszyku masz 94 punktów , przy kolejnym zamówieniu będziesz mógł je wymienić na kod rabatowy o wartości 9,40 zł.


Add to wishlist


 • Winix AW600 to urządzenie, które łączy funkcje nawilżacza i oczyszczacza powietrza. Jego efektywna praca obejmuje pomieszczenie do 55m2.

  Nawilżanie powietrza oparte jest o technologię ewaporacyjną, czyli generowanie pary wodnej i oddawanie jej do powietrza. 

  Praca modelu AW600 rozpoczyna się na zaciągnięciu powietrza do urządzenia i oczyszczeniu go poprzez filtry HEPA i węglowy. Następnie powietrze trafia na dyski oczyszczająco - nawilżające, gdzie następuje oczyszczenie z większych zabrudzeń oraz z alergenów. Na tym etapie następuje również faza nawilżania powietrza. Nim oczyszczone powietrze się przedostanie się do pomieszczenia, zostaje poddane technologii winix plasma wave - wytwarza jony dodatnie i ujemne, które przekształcają się w połączeniu z wodą w hydroksyle. Tą funkcję można włączyć niezależnie od nawilżania powietrza lub można ją wyłączyć. 

  Nawilżacz ewaporacyjny dopuszcza nawilżenie do 60%, a para wodna jest niewidoczna. Samo urządzenie jest całkiem ciche - do 44db. Posiada zbiornik na wodę o pojemności 7 litrów. Posiada wysoką wydajność aż 10,8l na dzień, przy bardzo niedużym poborze mocy - 16W.

  Winix AW600 posiada wskaźnik nawilżenia oraz trzy tryby pracy - auto, ciągły i nocny

  Dodatkowe tryby na panelu dotykowym, to tryb zabezpieczenia przed dziećmi oraz automatyczny stop przy skończonej wodzie.

 • Moc: do 16W
  Wymiary (dł x szer x wys): 34,5 x 34,5 x 45 cm
  Obsługa: ręczna
  Gwarancja: 2 lata
  Powierzchnia oczyszczania: do 55m2
  Filtr HEPA: TAK
  Filtr węglowy: TAK
  Sterylizacja: NIE
 • Napisz opinię

  Winix AW600 nawilżacz i oczyszczacz

  Winix AW600 nawilżacz i oczyszczacz

  Napisz opinię


5 innych produktów w tej samej kategorii