Air Home Ion System jonizator

Nowy

399,00 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 39 punktów lojalnościowych. Razem w Twoim koszyku masz 39 punktów , przy kolejnym zamówieniu będziesz mógł je wymienić na kod rabatowy o wartości 3,90 zł.


Add to wishlist


 • Air Home Ion Sytem to domowy oczyszczacz generujący jony ujemne. Jonizator jest cichy, tak więc może być używany róeniż w sypialni. Generowane jony ujemne usuwają z powietrza kurz, dym, alergeny, zapachy, bakterie, wirusy, czy roztocza.

  Jony działają również prozdrowotnie, emitując naturalną odporność, gdyż przez nos i pęcherzyki płucne organizm wciąga jony ujemne. W organiźmie zachpdzą procesy niwelujące stany zapalne. Łagodzą objawy astmy, alergii, wysokiego ciśnienia krwi, poprawiają sen, rególują czynność tarczycy. 

  Jonizator ten jest w stanie usunąć z powietrza zanieczyszczenia wielkości 0,01 mikrometra (więc nie raz nawet lepiej niż różnego rodzaju filtry).

  W naturze jony ujemne pochodza od roślin (lasów), wodospadów i zbiorników wodnych. Niestety w miastach szkodliwe jony dodatnie emitowane są przez urządzenia elektroniczne, grzewcze, występują również w zanieczyszczeniach powietrza czy w substancach chemicznych, np. formaldehyd (lakiery).

  Air Home Ion System:

  1. emituje jony ujemne poprzez szczotkę węglową
  2. w warunkach domoowych emituje do 50 mln jonów/cm3
  3. nie emituje szkodliwego azotu ani 

  Świadecto na brak tlenku azotu i ozonu w Ion System:

  Uwaga! Zdjęcie produktu może odbierać wyglądem od wyglądu w stanie faktycznym, gdyż producent zastrza sobie możliwość wprowadzania zmian. Zmiany wyglądu nie są w tym wypadku podstawą do reklamacji/zwrotu.

 • Waga: 1 kg
  Wymiary (dł x szer x wys): 20 x 18 x 10 cm
 • Napisz opinię

  Air Home Ion System jonizator

  Air Home Ion System jonizator

  Napisz opinię


19 innych produktów w tej samej kategorii