Obniżka! N1668 Ozonator Powiększ

N1668A Ozonator

Nowy

599,00 zł

-50,00 zł

649,00 zł

 • 00

  Days

 • 00

  Hours

 • 00

  Minutes

 • 00

  Seconds

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 59 punktów lojalnościowych. Razem w Twoim koszyku masz 59 punktów , przy kolejnym zamówieniu będziesz mógł je wymienić na kod rabatowy o wartości 5,90 zł.


Add to wishlist


 •  Przedsprzedaż - w okresie do 19 kwietnia promocyjna cena. 

   W związku z priorytetowymi dostawami sprzętu szpitalnego, do różnych krajów, dostawa zostaje przesunięta w kolejce o ok. 10 dni. 

   Tak więc, wysyłka zamówionego towaru przewidywana na okres 6-10 maja. 

   Ilość dostępnych sztuk bezwzględnie ograniczona. 

  Ozonator N1668 to sprzęt sterylizujący o kompaktowych rozmiarach i dużych możliwościach!

  Generator ozonu N-1668 jest najnowszym urządzeniem tego typu, wykorzystującym zaawansowane rozwiązania technologiczne. Urządzenie wytwarza ozon na tej samej zasadzie, jak dzieje się to podczas wyładowań elektrycznych w trakcie burzy. Z dostarczanego do wnętrza urządzenia powietrza w wyniku działalności prądu o wysokim napięciu cząsteczki tlenu zostają przekształcone w wysoko reaktywną formę zwaną ozonem. Generowanie ozonu z powietrza jest jednym z ważniejszych osiągnięć naukowych powszechnie stosowanym do ochrony ludzkiego zdrowia.

  Ozonator N1668 przeznaczony jest do oczyszczania (ozonowania) zarówno wody, żywności, powietrza w pomieszczeniach (o pow. nawet 180 m2), jak również szaf, lodówek, naczyń, klimatyzacji czy auta.

  Dzięki możliwości programowania ozonowania cyklicznego, urządzenie pozwala na oczyszczanie ozonem nawet dużych pomieszczeń. Model ten posiada pięć zaprogramowanych trybów ozonowania z czasem ozonowania nawet do 60 min.

  Urządzenie posiada wyjątkowo wydajną pompę, która umożliwia przepływ aż 9 l/ min, dzięki czemu umożliwia ozonowanie większych powierzchni: od 4 do 60 m2 (w trybie jednorazowym) i do 180 m2 (w kilkukrotnym użyciu).

  Żywotność 10.000 godzin.

  Działanie ozonu

  O3 to symbol chemiczny ozonu, czyli cząsteczki składającej się z trzech atomów tlenu. Ciężar cząsteczek ozonu jest 1,658 razy większy od powietrza. Cechuje się wyjątkowo wysoką zdolnością utleniania, co ma przełożenie na właściwości dezynfekujące i sterylizujące ozonu. Zabija on większość obecnych w wodzie oraz powietrzu bakterii. Ozon jest gazem nietrwałym. Okres połowicznego rozpadu nie przekracza 40 min. Dlatego generatory ozonu o wydajności ok. 500 mg 03 /godz są bezpieczne w stosowaniu.

  Ozon jest jednym z najskuteczniejszym środków dezynfekujących. Działanie bakteriobójcze wykazuje już w stężeniu około 13μg/dcm³. Działanie bakteriobójcze ozonu jest 50 razy skuteczniejsze i 3 tysiące razy szybsze niż chlor.

  Właściwości ozonu:

  - poprzez silne utlenianie działa bakteriobójczo, wirusobójczo i grzybobójczo,

  - w wyniku wysokiej reaktywności neutralizuje szkodliwe związki chemiczne takie jak pestycydy czy metale ciężkie,

  - poprzez natlenianie poprawia metabolizm i odżywianie tkanki skóry,

  - wchodząc w reakcje ze związkami lotnymi usuwa organiczne i nieorganiczne zapachy z pomieszczeń.

  Ozonowanie umożliwia częściową lub całkowitą eliminację:

  - mikroorganizmów takich jak bakterie, pleśnie i grzyby, jak również wirusów – z powietrza, jak również z wody czy powierzchni przedmiotów (np. odkażanie naczyń kuchennych, akcesoriów dla dzieci, pościeli)

  - pestycydów, fungicydów, azotanów, metali ciężkich oraz innych zanieczyszczeń chemicznych z powierzchni warzyw i owoców,

  - hormonów, anabolików i innych zanieczyszczeń znajdujących się w mięsie, drobiu, owocach morza,

  - zapachu dymu papierosowego oraz innych nieprzyjemnych zapachów organicznych i nieorganicznych - ozon nie maskuje zapachów lecz je usuwa!

  - grzybów tworzących pleśnie np. na ścianach, zapachu stęchlizny - eliminując również zarodniki grzybów skutkuje długotrwałym działaniem,

  - roztoczy - powodujące alergie, ataki astmy, osłabienie organizmu,

  - niewielkich organizmów takich jak robaki (mole, pluskwy),

  - mikroorganizmów powodujących choroby skóry, jamy ustnej, zakażenia bakteryjne, stany zapalne, choroby bakteryjne, itp.

  Zastosowanie Ozonatora

  Poprzez umieszczenie w wodzie rurki z dyfuzorem ozonatora usuwamy bakterie, wirusy, pleśń, grzyby, pestycydy, azotany, fungicydy, antybiotyki, hormony, mikroorganizmy, zanieczyszczenia metaliczne z warzyw, owoców, mięs, ryb, owoców morza, ryżu, grochu, fasoli, kasz gruboziarnistych, oliwy z oliwek.

  Dezynfekujemy również zastawę stołową, sztućce, deski do krojenia. Ozonujemy również wodę z kranu do picia czy do kąpieli (działa korzystnie poprzez: dotlenie skóry, odprężenia organizmu, leczy cellit, choroby grzybowe skóry, trądzik).

  Urządzenie to służy nam również do ozonowania pomieszczeń: pokoi, kuchni, łazienek, sanitariatów, garaży, piwnic itp.- skutecznie je dezynfekuje i usuwa wszelkie zapachy jak dym papierosowy, stęchlizny, zapach moczu, zwierząt domowych. Ozonujemy również szafy ubraniowe, garderoby, szafki z obuwiem, pomieszczenia dla zwierząt, samochody osobowe, środki transportu.

  W zestawie:

  Do urządzenia generującego ozon dołączony jest zestaw do ozonowania wody oraz ozonowania żywności zanurzonej w wodzie – czyli zestaw dwóch silikonowych rurek wraz z dwiema kulkami krzemowymi (np. do podziału jedna do warzyw, druga do mięs), które umożliwiają efektywne rozpuszczanie się ozonu w wodzie. Dodatkowo instrukcja w języku polskim.

 • Łatwość obsługi: programowalne, automatyczne
  Moc: 18 W
  Waga: 1 kg
  Wymiary (dł x szer x wys): 24 x 17 x 7
  Gwarancja silnik / części: 1 rok
  Wydajność ozonatora: do 500mg/h
  Wydajność pompy: 9l / min
  Max. pow. ozonowania: 60 m2
 • Napisz opinię

  N1668A Ozonator

  N1668A Ozonator

  Napisz opinię


5 innych produktów w tej samej kategorii