Patelnia Dwustronna Standard Happycall Powiększ

Patelnia Dwustronna Happycall Standard

Nowy

359,00 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 35 punktów lojalnościowych. Razem w Twoim koszyku masz 35 punktów , przy kolejnym zamówieniu będziesz mógł je wymienić na kod rabatowy o wartości 3,50 zł.


Add to wishlist


 • Patelnia dwustronna, zamykana Happycall Standard.

  Doskonale sprawdza się przy pieczeniu ryb, czy mięs. Dzięki zamykaniu, unikamy chlapania się tłuszczu, a równomiernie dopieczemy obie strony. 

  Efektywna powłoka z Dow Corning z USA, wytworzona ze specjalnego krzemu, zmniejsza czas pieczenia. Dodatkowo dzięki takiej patelni potrzeba znacznie mniej energii do upieczenia potrawy. Piekąc na mniejszym ogniu zachowujesz więcej składników odżywczych, minimalizując zapach i dym. Patelnia posiada wyjątkowe, silikonowe uszczelnienie.

  Dzięki odpowiednio dobranej wysokości naczynia, unikniesz sprasowania żywności, a zapewnisz dokładne dopieczenie. Dzięki silnemu, magnetycznemu złączu mamy pewność w zamknięciu i łatwym obracaniu patelni.

  Konstrukcja patelni zaprjektowana jest w taki sposób, że patelnia po otwarciu nie brudzi powierzchni grzewczej. Gdyż wszystko z górnej powierzchni skapuje na dolną.

  Patelnia wykonana jest w całości z materiałów bezpiecznych dla zdrowego żywienia i użytkowania - stalowe i ciepłoodporne materiały w rączce, aluminium, silikon.

 • Wymiary (dł x szer x wys): wewnętrzne 26,5 x 22 x 4
  Kuchenka ceramiczna: TAK
  Kuchenka gazowa: TAK
  Płyta elektryczna: TAK
  Płyta indukcyjna: NIE
  Gwarancja: 2 lata
 • Napisz opinię

  Patelnia Dwustronna Happycall Standard

  Patelnia Dwustronna Happycall Standard

  Napisz opinię


15 innych produktów w tej samej kategorii