Patelnia Dwustronna Jumbo Grill Titanium Happycall Powiększ

Patelnia Dwustronna Happycall Titanium Standard

Nowy

Patelnia dwustronna Titanium marki Happycall

Więcej szczegółów

480,00 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 48 punktów lojalnościowych. Razem w Twoim koszyku masz 48 punktów , przy kolejnym zamówieniu będziesz mógł je wymienić na kod rabatowy o wartości 4,80 zł.


Add to wishlist


 • Patelnia dwustronna, zamykana Happycall Standard Titanium.

  Patelnia Titanium, jest najwyżej postawioną patelnią. Doskonałe wnętrze nie przywierające, jak również najwyższe wykończenie zewnętrzne i świetny wygląd. Cechuje się ona wyjątkową plazmową powłoką, która to właśnie wpływa na świetne przewodzenie ciepła, wytrzymałość oraz nieprzywieranie.

  Dzięki zamykaniu, unikamy chlapania się tłuszczu, a równomiernie dopieczemy obie strony.

  Model Standard idealnie nadaje się do pieczenia ryb, omletów, oraz standardowo mięs, wiarzyw czy owoców morza.

  Efektywna powłoka tytanowa z Dow Corning z USA, zmniejsza czas pieczenia i niweluje przywieranie. Budowa patelni dwustronnej z linii Titanium, wraz z silikonowym uszczelnianiem, potrzebuje minimalną ilość energii do pieczenia. Piekąc na mniejszym ogniu zachowujesz więcej składników odżywczych, minimalizując zapach i dym.

  Tytan stosowany jest głównie w branżach technologicznych, gdzie materiał powinien się oprzeć ekstremalnym warunkom. Występuje na statkach, w samolotach czy promach kosmicznych. Jest również przyjazny człowiekowi, dlatego znajdziemy je w medycynie, w sztucznych implantach, łączy, rozrusznikach. Posiada doskonałą trwałość, czy odporność na korozję, dlatego doskonale nadaje się do produkcji naczyń kuchennych, co właśnie robi Happycall.

  Tytan jest sześć razy twardszy niż aluminium i dwa razy niż stal. Jest również lżejszy ni żelazo czy stal o ok. 43% ze względu na wysoką gęstość. 

  Dzięki odpowiednio dobranej wysokości naczynia, unikniesz sprasowania żywności, a zapewnisz dokładne dopieczenie. Dzięki silnemu, magnetycznemu złączu mamy pewność w zamknięciu i łatwym obracaniu patelni.

  Konstrukcja patelni zaprojektowana jest w taki sposób, że patelnia po otwarciu nie brudzi powierzchni grzewczej. Gdyż wszystko z górnej powierzchni skapuje na dolną.

  Patelnia wykonana jest w całości z materiałów bezpiecznych dla zdrowego żywienia i użytkowania - stalowe i ciepłoodporne materiały w rączce, aluminium, silikon.

  Naczynia Titanium to nie tylko doskonałe właściwości pieczenia, ale również bardzo dobry, elegancki i luksusowy wygląd. Wyjątkowy kolor, faktura i wygląd przyczynia się od tego, ze naczynia Happycall Titanium należą do naczyń premium i idealnie pasują do nowoczesnych kuchni.

  Zobacz prezentacje produktu:

 • Wymiary (dł x szer x wys): wewnętrzne 26,5 x 22 x 4
  Gwarancja silnik / części: 2 lata
  Kuchenka ceramiczna: TAK
  Kuchenka gazowa: TAK
  Płyta elektryczna: TAK
  Płyta indukcyjna: NIE
 • Napisz opinię

  Patelnia Dwustronna Happycall Titanium Standard

  Patelnia Dwustronna Happycall Titanium Standard

  Patelnia dwustronna Titanium marki Happycall

  Napisz opinię


15 innych produktów w tej samej kategorii