Patelnia Dwustronna Jumbo Grill Plasma Happycall Powiększ

Patelnia Dwustronna Happycall Titanium Jumbo Grill

Nowy

Grillowa Patelnia dwustronna Titanium marki Happycall

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

530,00 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 53 punktów lojalnościowych. Razem w Twoim koszyku masz 53 punktów , przy kolejnym zamówieniu będziesz mógł je wymienić na kod rabatowy o wartości 5,30 zł.


Add to wishlist


 • Patelnia dwustronna, zamykana Happycall Jumbo Grill Titanium.

  Patelnia Titanium, jest najwyżej postawioną patelnią. Doskonałe wnętrze nie przywierające, jak również najwyższe wykończenie zewnętrzne i świetny wygląd. Cechuje się ona wyjątkową plazmową powłoką, która to właśnie wpływa na świetne przewodzenie ciepła, wytrzymałość oraz nieprzywieranie.

  Dzięki zamykaniu, unikamy chlapania się tłuszczu, a równomiernie dopieczemy obie strony.

  Model Jumbo w stosunku do modelu Standard, różni się większą wysokością, dzięki czemu można w niej obracać duże ilości warzyw, czy np. duże kawałki kurczaka.

  Efektywna powłoka tytanowa z Dow Corning z USA, zmniejsza czas pieczenia i niweluje przywieranie. Budowa patelni dwustronnej z linii Titnium, wraz z silikonowym uszczelnianiem, potrzebuje minimalną ilość energii do pieczenia. Piekąc na mniejszym ogniu zachowujesz więcej składników odżywczych, minimalizując zapach i dym.

  Tytan stosowany jest głównie w branżach technologicznych, gdzie materiał powinien się oprzeć ekstremalnym warunkom. Występuje na statkach, w samolotach czy promach kosmicznych. Jest również przyjazny człowiekowi, dlatego znajdziemy je w medycynie, w sztucznych implantach, łączy, rozrusznikach. Posiada doskonałą trwałość, czy odporność na korozję, dlatego doskonale nadaje się do produkcji naczyń kuchennych, co właśnie robi Happycall.

  Tytan jest sześć razy twardszy niż aluminium i dwa razy niż stal. Jest również lżejszy ni żelazo czy stal o ok. 43% ze względu na wysoką gęstość. 

  Dzięki odpowiednio dobranej wysokości naczynia, unikniesz sprasowania żywności, a zapewnisz dokładne dopieczenie. Dzięki silnemu, magnetycznemu złączu mamy pewność w zamknięciu i łatwym obracaniu patelni.

  Konstrukcja patelni zaprojektowana jest w taki sposób, że patelnia po otwarciu nie brudzi powierzchni grzewczej. Gdyż wszystko z górnej powierzchni skapuje na dolną.

  Patelnia wykonana jest w całości z materiałów bezpiecznych dla zdrowego żywienia i użytkowania - stalowe i ciepłoodporne materiały w rączce, aluminium, silikon.

  Naczynia z linii Titanium to nie tylko doskonałe właściwości pieczenia, ale również bardzo dobry, elegancki i luksusowy wygląd. Wyjątkowy kolor, faktura i wygląd przyczynia się od tego, ze naczynia Happycall Titanium należą do naczyń premium i idealnie pasują do nowoczesnych kuchni.

  Zobacz prezentacje produktu:

 • Wymiary (dł x szer x wys): wewnętrzne 29 x 23 x 6
  Gwarancja silnik / części: 2 lata
  Kuchenka ceramiczna: TAK
  Kuchenka gazowa: TAK
  Płyta elektryczna: TAK
  Płyta indukcyjna: NIE
 • Napisz opinię

  Patelnia Dwustronna Happycall Titanium Jumbo Grill

  Patelnia Dwustronna Happycall Titanium Jumbo Grill

  Grillowa Patelnia dwustronna Titanium marki Happycall

  Napisz opinię


15 innych produktów w tej samej kategorii