Patelnia Dwustronna Jumbo Grill Plasma Happycall Powiększ

Patelnia Dwustronna Happycall Titanium Jumbo Grill

Nowy

Grillowa Patelnia dwustronna Titanium marki Happycall

Więcej szczegółów

530,00 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 53 punktów lojalnościowych. Razem w Twoim koszyku masz 53 punktów , przy kolejnym zamówieniu będziesz mógł je wymienić na kod rabatowy o wartości 5,30 zł.


Add to wishlist


 • Patelnia dwustronna, zamykana Happycall Jumbo Grill Titanium.

  Patelnia Titanium, jest najwyżej postawioną patelnią. Doskonałe wnętrze nie przywierające, jak również najwyższe wykończenie zewnętrzne i świetny wygląd. Cechuje się ona wyjątkową plazmową powłoką, która to właśnie wpływa na świetne przewodzenie ciepła, wytrzymałość oraz nieprzywieranie.

  Dzięki zamykaniu, unikamy chlapania się tłuszczu, a równomiernie dopieczemy obie strony.

  Model Jumbo w stosunku do modelu Standard, różni się większą wysokością, dzięki czemu można w niej obracać duże ilości warzyw, czy np. duże kawałki kurczaka.

  Efektywna powłoka tytanowa z Dow Corning z USA, zmniejsza czas pieczenia i niweluje przywieranie. Budowa patelni dwustronnej z linii Titnium, wraz z silikonowym uszczelnianiem, potrzebuje minimalną ilość energii do pieczenia. Piekąc na mniejszym ogniu zachowujesz więcej składników odżywczych, minimalizując zapach i dym.

  Tytan stosowany jest głównie w branżach technologicznych, gdzie materiał powinien się oprzeć ekstremalnym warunkom. Występuje na statkach, w samolotach czy promach kosmicznych. Jest również przyjazny człowiekowi, dlatego znajdziemy je w medycynie, w sztucznych implantach, łączy, rozrusznikach. Posiada doskonałą trwałość, czy odporność na korozję, dlatego doskonale nadaje się do produkcji naczyń kuchennych, co właśnie robi Happycall.

  Tytan jest sześć razy twardszy niż aluminium i dwa razy niż stal. Jest również lżejszy ni żelazo czy stal o ok. 43% ze względu na wysoką gęstość. 

  Dzięki odpowiednio dobranej wysokości naczynia, unikniesz sprasowania żywności, a zapewnisz dokładne dopieczenie. Dzięki silnemu, magnetycznemu złączu mamy pewność w zamknięciu i łatwym obracaniu patelni.

  Konstrukcja patelni zaprojektowana jest w taki sposób, że patelnia po otwarciu nie brudzi powierzchni grzewczej. Gdyż wszystko z górnej powierzchni skapuje na dolną.

  Patelnia wykonana jest w całości z materiałów bezpiecznych dla zdrowego żywienia i użytkowania - stalowe i ciepłoodporne materiały w rączce, aluminium, silikon.

  Naczynia z linii Titanium to nie tylko doskonałe właściwości pieczenia, ale również bardzo dobry, elegancki i luksusowy wygląd. Wyjątkowy kolor, faktura i wygląd przyczynia się od tego, ze naczynia Happycall Titanium należą do naczyń premium i idealnie pasują do nowoczesnych kuchni.

  Zobacz prezentacje produktu:

 • Wymiary (dł x szer x wys): wewnętrzne 29 x 23 x 6
  Gwarancja silnik / części: 2 lata
  Kuchenka ceramiczna: TAK
  Kuchenka gazowa: TAK
  Płyta elektryczna: TAK
  Płyta indukcyjna: NIE
 • Napisz opinię

  Patelnia Dwustronna Happycall Titanium Jumbo Grill

  Patelnia Dwustronna Happycall Titanium Jumbo Grill

  Grillowa Patelnia dwustronna Titanium marki Happycall

  Napisz opinię


15 innych produktów w tej samej kategorii