Patelnia Happycall Diamond

Nowy

Patelnia diamentowa z linii Diamond marki Happycall

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

229,00 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 32 punktów lojalnościowych. Razem w Twoim koszyku masz 32 punktów , przy kolejnym zamówieniu będziesz mógł je wymienić na kod rabatowy o wartości 3,20 zł.


Add to wishlist


 • Patelnie Happycall Diamond posiadają diamentowe powłoki DNC, które są wystarczająco twarde przed ewentualnym cięciem, ścieraniem czy zarysowaniami. Dodatkowo posiadają zupełnie gładkie powierzchnie do których nic nie przywiera. Diament posiada również najlepszą przewodność cieplną (5 razy większą niż miedź, 140 razy większą niż stal nierdzewna) i nie jest szkodliwy dla organizmu ludzkiego. 

  Nowa technologia (struktura krystalicznego diamentu) zastosowana w nowych powłokach diamentowych Happycall została opracowana wspólnie z Nano Science Research Team w Pusan National University.  Powłoka ta dzięki nie przywieraniu jest również bardzo prosta w czyszczeniu.

  Zewnętrzna powłoka porcelanowa jest bardzo łatwa w czyszczeniu oraz trwała jeżeli chodzi o wszelkie dekoracje. Oprócz tego jest również przyjazna ekologicznie. Powłoka ta ma bardzo ładny kolor i elegancki wygląd w połączeniu z rączką w kształcie diamentów. 

  Patelnie te są kute ze specjalną metodą nacisku 2.500 ton, dzięki czemu jest bardziej gęsta i solidna niż ogólne patelnie sklepowe.

  Grubo wystająca zaokrąglona część jest silna wobec zniekształceń, gięcia czy wgnieceń. Zapobiega przed spływaniem tłuszczu i brudzeniu patelni.

  Patelnie Happycall Diamond występują w kilku rozmiarach od 20 cm do 32 cm średnicy. 

  Zobacz prezentacje produktu:

 • Kuchenka ceramiczna: TAK
  Kuchenka gazowa: TAK
  Płyta elektryczna: TAK
  Płyta indukcyjna: NIE
  Gwarancja: 2 lata
 • Oceń 
  2017-03-28

  POLECAM

  Bardzo dobrej jakości patelnia.

  Napisz swoją opinię !

  Napisz opinię

  Patelnia Happycall Diamond

  Patelnia Happycall Diamond

  Patelnia diamentowa z linii Diamond marki Happycall

  Napisz opinię


15 innych produktów w tej samej kategorii