Patelnia Wok Happycall Titanium + pokrywa

Nowy

Patelnie Happycall Titanium z powłoką tytanową o średnicy 28 cm

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

399,00 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 39 punktów lojalnościowych. Razem w Twoim koszyku masz 39 punktów , przy kolejnym zamówieniu będziesz mógł je wymienić na kod rabatowy o wartości 3,90 zł.


Add to wishlist


 • Patelnia Wok Happycall z linii Titanium IH z powłokom tytanową 28cm z pokrywką.

  Powłoka tytanowa klasy premium.

  Tytan stosowany jest głównie w branżach technologicznych, gdzie materiał powinien się oprzeć ekstremalnym warunkom. Występuje na statkach, w samolotach czy promach kosmicznych. Jest również przyjazny człowiekowi, dlatego znajdziemy je w medycynie, w sztucznych implantach, łączy, rozrusznikach. Posiada doskonałą trwałość, czy odporność na korozję, dlatego doskonale nadaje się do produkcji naczyń kuchennych, co właśnie robi Happycall.

  Tytan jest sześć razy twardszy niż aluminium i dwa razy niż stal. Jest również lżejszy ni żelazo czy stal o ok. 43% ze względu na wysoką gęstość. 

  Zewnętrzna obudowa patelni wykonana jest ze specjalnej krzemionkowej mieszanki, dzięki czemu zyskuje ładny, elegancki wygląd oraz jest bardzo łatwe w czyszczeniu.

  Patelnie te mogą być stosowane niezależnie od posiadanej kuchenki, nadaje się płytę grzewczą, indukcyjną, elektryczną, czy kuchenkę gazową. 

  Patelnie Happycall to unikalny wzór, technologia zintegrowanych metali o różnej przewodności ciepła, temperatury topnienia i specjalna metodą kucia sięgającą nacisk do 2500 ton. Patelnie Titanium posiadają czystość materiałów, z których są produkowane co najmniej 97%

  Wszystkie patelnie Happycall są wolne od składników PFOA (0%). 

  Zobacz prezentacje produktu:

 • Kuchenka ceramiczna: TAK
  Kuchenka gazowa: TAK
  Płyta elektryczna: TAK
  Płyta indukcyjna: TAK
  Gwarancja: 2 lata
 • Napisz opinię

  Patelnia Wok Happycall Titanium + pokrywa

  Patelnia Wok Happycall Titanium + pokrywa

  Patelnie Happycall Titanium z powłoką tytanową o średnicy 28 cm

  Napisz opinię


15 innych produktów w tej samej kategorii