Infolinia
570 310 000570 320 000
Koszt według stawki operatora
Najczęściej zadawane pytania
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

O marce FitLine

Poznaj PM International - producent linii FitLine.

Od samego początku najważniejsze w naszej dziedzinie były pojęcia produkt i technologia produkcji. Ponad 20 lat temu, kiedy zaczynaliśmy dystrybuować produkty dodatkowego odżywiania stało jasne, że osiągnięcie specjalnych rezultatów możliwe przy łączeniu złożonych Koncepcji Transportacji Składników Odżywczych do komórki, składników wysokojakościowych, skład produktu i profesjonalna technologia wyprodukowania produkcji. Dlatego stworzyliśmy pierwszorzędną Międzynarodową Radę Naukowa, zrzeszająca najbardziej kompetentnych specjalistów  rożnych dyscyplin: medycyna, dietetyka, biochemia i chemia  żywności. Dzięki tej współpracy staliśmy się liderem na rynku wysokiej jakości produktów dla zdrowia, sprawności i urody.

Nieustannie podążamy za naszym hasłem „Zdrowie i uroda wewnątrz i na zewnątrz. "

Skuteczność linii produktów FitLine® Premium opiera się przede wszystkim na tym, co daje komórkom, najmniejszym elementom budującym nasz organizm, wszystko, co niezbędne dla ich zdrowia i dzięki unikalnej koncepcji NTC, składniki odżywcze docierają do komórek szybko, w dużych  ilościach i  stężeniu.

Daj sobie szansę i codziennie używaj naszego podstawowego zestawu Optimal Set w ciągu trzech miesięcy (jest to średni czas trwania cyklu odnowy miliarda komórki naszego ciała). To najlepszy sposób, aby przekonać się o skuteczności produkty.

NTC® (Nutrient Transport Concept)  - koncepcja transportu składników odżywczych zapewnia trzy do pięciu razy szybsze i pełniejsze wchłanianie przez organizm substancji aktywnych i odpowiednio szybszy i lepszy efekt.

W skład systemy NTC wchodzi:

 1. NGP® (Nutrition Group Product) - koncepcja efektu zestawów składników odżywczych, synergii, gdy wspólne działanie jest bardziej efektywne niż działanie każdego z substancje osobnie.
 2. Nowoczesne technologie:
 • MicroSolve® - Miceralność zapewnia doskonałe połączenie wody i tłuszczurozpuszczalne biologicznie aktywne składniki odżywcze.
 • CD-Complex - zapewnia 45 razy skuteczniejsze wchłanianie kurkuminy.

W tej chwili w skład międzynarodowej rady naukowej firmy, to naukowcy z całego świata. 350 z nich to dietetycy, biotechnolodzy, dietetycy, lekarze sportowi i inni specjaliści. 150 z nich posiadają stopień naukowy doktora nauk technicznych.

Międzynarodowa Rada Naukowa złożona z ekspertów z różnych dziedzin, nieustannie angażuje się nie tylko w badania i rozwój nowych produktów, ale także optymalizuje istniejący asortyment. Tym samym, niektóre produkty są już na rynku w szóstej, ulepszonej wersji. Dlatego PM International jest nawet 15 lat rozwoju przed konkurencją.

Wszyscy dążymy do utrzymania wysokiego poziomu zdolność do pracy. Chcemy dobrze wyglądać i doceniać to, co naturalne młodość i blask.

Produkty PM - International spełniają te podstawowe wymagania . Jednocześnie ich oczywisty efekt jest natychmiast zauważalny i ich długotrwałe pozytywne działanie. 

Fakt, że produkty „działają”, potwierdzają kliniczne badania naukowe. Udowodniona jest naukowo wysoka biodostępność i przyspieszone wchłanianie składników odżywczych. Wszystko to oparte jest na gwarantowanej wiedzy naukowej, realizowanej przy pomocy najnowszych technologii, których logicznym wynikiem zastosowania było otrzymanie patentów. Produkcja realizowana jest zgodnie z najsurowszymi normami GMP i ISO, obowiązującymi w branży farmaceutycznej. Absolutna czystość, bezpieczeństwo i bezkompromisowy poziom jakości.

Celem jest dostarczanie składników odżywczych dokładnie tam, gdzie są potrzebne.

Jesteśmy 70-cioma miliardami naszych komórek, z których składają się ludzie. Więcej  energii w komórkach - więcej zdrowia, wydajności i wytrzymałości do starości! W końcu, jeśli komórki naszego ciała są zdrowe, to i my jesteśmy zdrowi i energiczni!

Fakt, że produkty „działają” potwierdzają kliniczne badania naukowe. Udowodniona naukowo została wysoka biodegradowalność i przyspieszone wchłanianie składników odżywczych. Wszystko to opiera się na gwarantowanej wiedzy naukowej realizowana przy użyciu najnowszych technologii. Logicznym wynikiem było uzyskiwanie patentów. Wyprodukowane zgodnie z najsurowszymi normami GMP i ISO przemysłu farmaceutycznego gwarantuje absolutną czystość, bezpieczeństwo i bezkompromisowy poziom jakość. Zaufanie w przypadku braku dopingu. Nasze normy odpowiadają tym, które obowiązują w Niemczech, na leki i farmakologicznie substancje czynne.

Nie zawierają nandrolonu i innych środków anabolicznych, substancji chemicznych lub aktywnych leczniczo substancji. PM-International dobrowolnie zobowiązał się sprawdzić produkty na zawartość sterydów, anabolików i androgenów.

Regularne dobrowolne kontrole jakości prowadzone są przez niezależne badania w Graduate School of Sports w Kolonii (laboratorium do analizy dopingowej), a od 2016 roku w niezależnym laboratorium TÜV SÜD gwarantującym jakość produktów.

Więcej informacji na www.tuev-sued.de/elab/pm

KONCEPCJA TRANSPORTU NUTRITIONAL NTC® "CZŁOWIEK JEST TYM CO JE I CO MA!"

O co chodzi w ogromnych ilościach witamin i minerałów w produkcie, jeśli nie mają żadnego efektu lub zapewniają to tylko częściowo?

PM - International podziela opinię współczesnej nauki, że nie jest to aż tak ważne co jemy, lecz ile z tego jest przyswajane w naszym organizmie i ile składników wnika do komórek. Właśnie to bierze pod uwagę koncepcja transportu składników odżywczych i właśnie  to jest jego znaczenie.

 • Dlaczego koncepcja transportu składników odżywczych NTC® ma znaczenie na działanie produktów FitLine?

NTC®, po pierwsze, zapewnia stworzenie warunków wstępnych w organizmie dla optymalnego wchłaniania składników odżywczych, witamin i minerały. Nie ma znaczenia, czy pochodzą z pożywienia lub z produktów FitLine. NTC® zapewnia możliwie najszybszą dostawę wartościowych zawartych składników odżywczych i substancji biologicznie czynnych w produktach FitLine tam, gdzie są potrzebne, czyli przez jelita do krwiobiegu, a stamtąd do miliardów komórek ciała. Koncepcja NTC® sprawia, że ​​FitLine jest kompletną linią niepowtarzalnych produktów. To jest fundament, serce FitLine! To jest gwarant wydajność i sukces FitLine! I to właśnie się podnosi Produkty FitLine na znacznie wyższy poziom w porównaniu do innych produktów! Klienci i partnerzy biznesowi skorzystaj z NTC® i jego zalet! 

 • Jakie fakty naukowe świadczą o optymalnym przyswajaniu składników odżywczych zgodnie z NTC®?

NTC® uwzględnia różnorodne najnowsze osiągnięcia naukowe i aspekty w tej dziedzinie co do optymalnego wchłaniania składników odżywczych. 

NTC:

 1. Rewitalizacja mikroflory jelitowej: podstawą optymalnej jest zdrowa i żywa mikroflora jelitowa minimalne przyswajanie niezbędnych składników odżywczych, zawartych w żywności lub produktach FitLine. Stres, palenie, alkohol, leki i brak równowagi w diecie (dużo, tłusto i słodko) ma negatywny wpływ dla naszych jelitach. Słaba flora jelitowa (miliardarda „szkodliwych” bakterii w jelicie) sam się konsumuje składniki odżywcze, wydziela trucizny i zapobiega rozdwajanie i przyswajanie składników odżywczych, jedzenie z jedzeniem.W rezultacie pojawiają się problemy z trawieniem (zaparcia, biegunka, wzdęcia), zmniejszenie wydajności, wzrasta ekspozycja na infekcje, i pomimo wystarczającego spożycia składników odżywczych, może ich brakować w organizmie. W przeciwieństwie do tego wytwarzają się zdrowe bakterie jelitowe i witaminy (np. kwas foliowy, B2, B12, witamina K) i sprzyjają wchłanianiu składników odżywczych i bio-substancje biologicznie czynne dostarczane z pożywieniem. Wiele cennych składników napoju FitLine Basics pomaga w procesie rozkładania pożywienia i dostarczaniu do jelit ”dobrych bakterii jelitowych ”(enzymy, które oczyszczają jelita, lakto i bifidobakterie, fruktooligosacharydy) i wspomagają ich wzrost. Ponadto zawierają różne rozpuszczalne i nierozpuszczalne substancje balastowe występujące w FitLine PowerCocktail Junior i FitLine Basics, mają pozytywny wpływ na zdolności motoryczne jelit, w celu eliminacji toksyn i poziomu cholesterolu we krwi.
 2. Forma podania: we wszystkich przypadkach, o ile jest to możliwe i stosowne, produkty FitLine oferowane są w postaci płynnej. Ta forma ma wiele różnych korzyści, nie tylko pod względem trawienia składników odżywczych. Forma napoju zapewnia, w przeciwieństwie do tabletek czy kapsułek, szybsze i delikatniejsze przyswajanie substancji aktywnych. Ciało otrzymuje dodatkowy płyn, który jest ważny nie tylko dla utrzymania sprawności fizycznej, ale także dobre samopoczucie każdej osoby. Dzięki natychmiastowemu rozpuszczeniu cenne składniki napojów FitLine są natychmiast przechodzą przez ściany jelita i szybko znajdują się w miejscu, w którym są wchłaniane  - w jelicie cienkim. Kolejna zaleta: praktycznie dzięki płynnej formie wykluczone jest przedawkowanie składników.
 3. Przeciwutleniacze: wiele wysoce skutecznych przeciwutleniaczy znajdujących się w produktach FitLine (np. Witamina E w FitLine Zellschutz, Fitline Q10 Plus i Fitline Omega 3 + E) mają kluczowe znaczenie. Wspomagają normalne funkcjonowanie błon komórkowych i dzięki temu poprawiają wchłanianie składniki odżywczych z krwi do komórek.
 4. Połączenie komponentów: świetnie sprawdza się również połączenie składników produktu. Po zasymilowaniu składniki mogą, po przyswojeniu, trzymają się nawzajem (np. witamina D i wapń), ale mogą dowolną substancję witaminową lub mineralną (na na przykład wapń) może być wchłanianie jakiejkolwiek innej witaminy lub minerału zablokowane (np. cynk, mangan) i tym samym po pewnym czasie będzie wada.
 5. Połączenie aktywnych składników: z jakiej formy lub w jakim składzie jest pro kanał ten lub inny składnik, jego asymilacja i stopień wpływu. Na przykład w napoju FitLine Activize Oxyplus, dzięki naturalnemu związkowi kofeiny w ekstrakcie z guarany, kofeina jest dawkowana do krwiobiegu i ma stymulujące, ale nie ekscytujące. Napój FitLine Zellschutz był taki skład dobrany jest tak, aby witamina C nie przeszkadzała w przyswajaniu mikroelementu selenu. W napoju Fitline Restorate za optymalne odpowiadają pewne związki mineralne minimalne rozpuszczenie i asymilacja.
 6. Wartość pH i rozpuszczalność: wartość pH od 3 do 5 jest niezwykle ważna dla wchłaniania, na przykład witamin z grupy B i minerałów w jelicie cienkim. Kwasy są ważne dla rozpuszczania i ostatecznie dla wchłaniania związków mineralnych w wolnych jonach. Niestety, wiele osób starszych często ma niską kwasowość w żołądku, a tym samym optymalne wchłanianie składników odżywczych nie dzieje się. Kwas cytrynowy zawarty w FitLine Restorate nie tylko poprawia wchłanianie wapnia, ale także cynku.
 7. Czas przejścia przez żołądek: szybki przepływ składników odżywczych i substancji biologicznie czynnych przez żołądek to podstawa do szybkiego przyswajania składników odżywczych w jelitach. Forma napoju, w jakiej oferowana jest większość produktów FitLine, stwarza najlepsze warunki do tego. Dzięki szybkiemu przechodzeniu przez żołądek, cenne składniki np. FitLine Basics najlepiej zachowują enzymy i bakterie kwasu mlekowego.
 8. Liczba składników odżywczych: dobór poszczególnych składników i ich dawkowanie może wpływać na przyswajanie składników odżywczych. Na przykład pewna ilość niacyny w FitLine Activize Oxyplus zapewnia szybszy transport substancji aktywnych do organizmu przez krew, do komórek. Dzięki temu efektowi transport cennych komponentów FitLine Aktywuj Oxyplus podczas przyjmowania innych produktów i ich składników (np. FitLine Zellschutz z FitLine Activize Oxyplus) jest przyspieszane.
 9. Micelizacja witamin rozpuszczalnych w tłuszczach: ponieważ system transportowy naszego organizmu działa „na dnie”, rozpuszczalne w tłuszczachsubstancje są słabo wchłaniane w jelitach i przedostają się do limfy, a następnie do krwi. Organizm o dużym praca z kwasami galusowymi, glicerydami i kwasami tłuszczowymi buduje tzw. Micele które dla wygody asymilacji, Substancje rozpuszczalne w tłuszczach obejmują na przykład niektóre witaminy. Dlatego stopień strawności witamin rozpuszczalnych w tłuszczach dostarczanych z pożywieniem, względnie żadnych (tylko 25 - 30% witaminy) E i witamina A. Poprzez micelizację substancji rozpuszczalnych w tłuszczach, np. opatentowana technologiaMicroSolve® umożliwia tworzenie najmniejszych miceli, które sprawiają, że witaminy rozpuszczalne w tłuszczach są szybko i w dużych ilościach dostępne dla organizmu wielkie ilości. We wszystkich produktach stosowana jest micelizacja lub technologia micelizacji MicroSolve®. Produkty FitLine zawierające witaminy rozpuszczalne w tłuszczach, takie jak koktajle FitLine ProShape All-in-one, FitLine Zellschutz, Fitline Q10 Plus.
 10. Opatentowana technologia złożona Micelling: dzięki nowej innowacyjnej technologii Micelling przyswajalność kurkuminy wzrosła o 45 razy! Kurkuma to jedna z najzdrowszych przypraw na świecie zawierająca kurkuminoidy, z których głównym jest kurkumina. Standaryzowane ekstrakty mają działanie lecznicze kurkuma (kurkumina) i jej biodostępne formy (1,5 - 29 razy wyższa biodostępność o porównanie ze zwykłą kurkuminą). PM–International opracował nową kurkuminę o 45-krotnie większej biodostępności! w porównaniu do konwencjonalnej kurkuminy, dzięki nowej innowacyjności innowacyjna technologia, co zostało potwierdzone klinicznie moje badania. W produkcji FitLine Basics i FitLine Gelenk-Fit zastosowano nową technologię.
Zaufane Opinie IdoSell
4.88 / 5.00 677 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-05
Bardzo szybko i profesjonalnie zrealizowane zamówienie. Produkt spełnia moje oczekiwania.
2023-12-04
Jestem bardzo zadowolona z produktu z całego serduszka polecam spełnia moje oczekiwania
pixel