Sous vide Turtle by ZOO

Nowy

Sous vide Turtle marki ZOO

Więcej szczegółów

590,00 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 59 punktów lojalnościowych. Razem w Twoim koszyku masz 59 punktów , przy kolejnym zamówieniu będziesz mógł je wymienić na kod rabatowy o wartości 5,90 zł.


Add to wishlist


 • Sous vide to nowy typ gotowania - gotowania w próżni. Nazewnictwo pochodzi z języka francuskiego i oznacza "w próżni". W wielu krajach, nie tylko Europy ale i świata, pojęcie to przestaje być pojęciem nowym. Technika ta stosowana jest coraz częściej w dobrych restauracjach i prezentowana w dobrych programach kulinarnych. Gotowanie w próżni charakteryzuje się niepowtarzalnym smakiem i zapachem, gdyż produkt końcowy nasycony jest naturalnym aromatem. Metodą tą przygotowuje się warzywa, owoce, mięsa, ryby, czy owoce morza. Przygotowane potrawy często nie wymagają również tak wielu przypraw.

  Gotowanie w Turte sous vide, to gotowanie stale w tej samej, ustawionej temperaturze. Ustawiasz temperaturę do maksymalnie dziewięćdziesięciu kilku stopni Celsjusza. 

  Turtle by ZOO oprócz regulatora temperatury (z dokładnością do 0,5 stopnia) posiada również timer do gotowania - wszytko na wyświetlaczu LCD. Sam proces gotowania jest bardzo cichy. 

  Elementy posiadające kontakt z wodą wykonane są ze stali nierdzewnej aby służyło długo, a zarazem nie wytwarzała rdzy. 

  Samo przygotowanie przebiega bardzo prosto. Do garnka z wodą wkładamy urządzenie tak aby górny poziom wody zawierał się w zaznaczonym przedziale i "łapkom" zahaczamy o brzeg garnka. Potrawę wkładamy do wody w próżniowym worku. 

 • Moc: 1300 W
  Wymiary (dł x szer x wys): 15,5 x 8 x 35,5 cm
  Gwarancja silnik / części: 2 lata
 • Napisz opinię

  Sous vide Turtle by ZOO

  Sous vide Turtle by ZOO

  Sous vide Turtle marki ZOO

  Napisz opinię


4 innych produktów w tej samej kategorii