Sous Vide Hippo by ZOO

Nowy

Gotowanie sous vide z Hippo

Więcej szczegółów

1 290,00 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 129 punktów lojalnościowych. Razem w Twoim koszyku masz 129 punktów , przy kolejnym zamówieniu będziesz mógł je wymienić na kod rabatowy o wartości 12,90 zł.


Add to wishlist


 • Sous vide to nowy typ gotowania - gotowania w próżni. Nazewnictwo pochodzi z języka francuskiego i oznacza "w próżni". W wielu krajach, nie tylko Europy ale i świata, pojęcie to przestaje być pojęciem nowym. Technika ta stosowana jest coraz częściej w dobrych restauracjach i prezentowana w dobrych programach kulinarnych. Gotowanie w próżni charakteryzuje się niepowtarzalnym smakiem i zapachem, gdyż produkt końcowy nasycony jest naturalnym aromatem. Metodą tą przygotowuje się warzywa, owoce, mięsa, ryby, czy owoce morza. Przygotowane potrawy często nie wymagają również tak wielu przypraw.

  Gotowanie w Hippo sous vide, to gotowanie stale w tej samej, ustawionej temperaturze. Ustawiasz temperaturę do maksymalnie dziewięćdziesięciu kilku stopni Celsjusza, za pomocą panelu. Obsługa urządzenia jest bardzo prosta i zawiera najważniejsze funkcje jak ustawianie temperatury czy czasu gotowania. Zawiera również funkcję robienia pauzy. 

  Hippo by ZOO to urządzenie do sous vide, bez potrzeby angażowania osobnego naczynia z wodą, gdyż Hippo jest modelem 2w1. Posiada oprócz funkcji gotowania typu "sous vide" również pojemnik na wodę (wraz z wyjmowaną przegródką). 

  Hippo jest jednym z najbardziej zaawansowanych urządzeń do sous vide dostępnych na rynku, ze względu na precyzyjny system kontroli temperatury i obiegu wody.

  Solidne wykonanie wraz z metalowym obiciem, nadaje urządzeniu bardzo dobry wygląd.

  W zestawie do urządzenia znajdziemy również zgrzewarkę do worków wraz z workami do sous vide (w różnych rozmiarach, mniejszych i ustawianych indywidualnie również do dużych rozmiarów).

 • Moc: 1300 W
  Wymiary (dł x szer x wys): 38,0 x 25,0 x 22,0 cm
  Gwarancja silnik / części: 2 lata
 • Oceń 
  2017-03-30

  Super

  Długo szukałam takiego urządzenia. Wybór Hippo uważam za bardzo udany.

  Napisz swoją opinię !

  Napisz opinię

  Sous Vide Hippo by ZOO

  Sous Vide Hippo by ZOO

  Gotowanie sous vide z Hippo

  Napisz opinię


4 innych produktów w tej samej kategorii