Byzoo Stick SV03 sous vide

Nowy

690,00 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 69 punktów lojalnościowych. Razem w Twoim koszyku masz 69 punktów , przy kolejnym zamówieniu będziesz mógł je wymienić na kod rabatowy o wartości 6,90 zł.


Add to wishlist


 • Sous vide to zdrowa metoda przygotowania, w której składniki są starannie ugotowane lecz regulowanej niskiej temperaturze. Składniki muszą być pakowane próżniowo za pomocą zgrzewarki próżniowej, zanim zostaną umieszczone w naczyniu z  wodą, w celu zachowania wszystkich smaków. Produkty, które mają być przygotowane, nigdy nie zostaną rozgotowane przez proces sous vide, a struktura produktów pozostanie delikatna.

  • Co możesz zrobić z Byzoo Sous Vide SV03?

  Sous Vide SV03 służy do przygotowywania mięsnego, rybnego i warzywnego sous vide. Ponieważ produkty są wstępnie pakowane próżniowo, można dodać wszystkie rodzaje ziół i przypraw, uzyskując bardziej intensywny smak. Ponieważ produkty są gotowane w niskich i dokładnych temperaturach, składniki odżywcze nie zostaną utracone.

  • Dlaczego wybrałbyś Byzoo Sous Vide SV03?

  Wyposażony jest w przejrzysty wyświetlacz LED do intuicyjnej obsługi. Regulator czasu i temperatury. Wyświetlacz dotykowy ułatwia regulację czasu i temperatury. Temperaturę można regulować w zakresie od 40 ° C do 90 ° C dla różnych produktów. Temperaturę zmieniamy z dokladnością do 0,2 ° C. Ustawiając dokładnie pożądaną temperaturę, twoje produkty nigdy się nie rozgotują.
  Byzoo Sous Vide SV03 jest wyposażony w system wykrywania poziomu wody, zapobieganie przed spalaniem oraz dodatkowe bezpieczniki, dzięki czemu sous vide stick spełnia najnowsze certyfikaty.

  • Jak jest wykonany Byzoo Sous Vide SV03?

  Części Byzoo Sous Vide SV03, które wchodzą w kontakt z wodą podczas procesu sous vide, są w całości wykonane ze stali nierdzewnej i tym samym BPA free. Byzoo Sous Vide SV03 to sous vide stick, który można przymocować do każdego naczynia.

  Wydajność cyrkulacji wody wynosi od 6 do 19 litrów.

 • Moc: 800W
  Waga: 0,9kg
  Wymiary (dł x szer x wys): 8,2 x 9,5 x 38,2 cm
  Gwarancja: 3 lata (na działalność 1 rok)
 • Napisz opinię

  Byzoo Stick SV03 sous vide

  Byzoo Stick SV03 sous vide

  Napisz opinię


7 innych produktów w tej samej kategorii