Byzoo Sous Vide SV02

Nowy

790,00 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 79 punktów lojalnościowych. Razem w Twoim koszyku masz 79 punktów , przy kolejnym zamówieniu będziesz mógł je wymienić na kod rabatowy o wartości 7,90 zł.


Add to wishlist


 • Metoda Sous Vide to powolne gotowanie składników w "łaźni" wodnej, która jest stale utrzymywana w niskiej, regulowanej temperaturze. Przed tym wszystkie składniki muszą być zapakowane wcześniej próżniowo za pomocą zgrzewarki próżniowej. Dzięki pakowaniu próżniowemu składniki odżywcze i smaki nie zostaną utracone.

  • Co przygotujemy z Byzoo Sous Vide SV02?

  Sous Vide SV02 służy do przygotowywania potraw mięsnych, rybnych i warzywnych. Przed odciągnięciem powietrza z worka próżniowego, do produktów można dodawać zioła i przyprawy, aby zapewnić jeszcze bardziej intensywny smak. W przeciwieństwie do innych metod wytwarzania, szczególnie do gotowania, metoda sous vide podtrzymuje doskonałą konsystencję i smak produktów, które są równomiernie ugotowane.

  • Dlaczego wybrać model Byzoo Sous Vide SV02?

  Do obsługi wykorzystujemy łatwy do odczytania wyświetlacz LED. Jest on również prosty i intuicyjny w obsłudze. Posiada regulator czasu i temperatury. Temperaturę można regulować w zakresie od 40°C do 90°C w zależności od produktów oraz z dokładnością do 0,1°C. Ustawienie odpowiedniej temperatury powoduje, że produkty nigdy się nie przegrzeją.
  Byzoo Sous Vide SV02 jest również wyposażony w system wykrywania poziomu wody. Poziom wody w pojemniku musi mieścić się pomiędzy minimalnym, a maksymalnym poziomem podczas procesu sous vide. Model ten wyposażony jest w cyrkulator wody i pojemności aż 9 litrów.

  • Wykonanie

  Materiały Byzoo SV02, które wchodzą w kontakt podczas procesu sous vide z wodą, są wykonane w całości ze stali nierdzewnej. Natomiast dzięki dużej przezroczystej szklanej pokrywie możesz sprawdzić swoje produkty podczas pracy urządzenia.

 • Moc: 700W
  Wymiary (dł x szer x wys): 35.5 x 26,5 x 23,8 cm
  Pojemność: 9 litrów
  Gwarancja: 3 lata (działalność 1 rok)
 • Napisz opinię

  Byzoo Sous Vide SV02

  Byzoo Sous Vide SV02

  Napisz opinię


7 innych produktów w tej samej kategorii