Byzoo VS02 pakowarka Powiększ

Byzoo VS02 pakowarka

Nowy

Ten produkt nie występuje już w magazynie

449,00 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 44 punktów lojalnościowych. Razem w Twoim koszyku masz 44 punktów , przy kolejnym zamówieniu będziesz mógł je wymienić na kod rabatowy o wartości 4,40 zł.


Add to wishlist


 • Dlaczego trzymać żywność w próżni?
  Produkty, które chcesz przygotować metodą sous vide, należy najpierw zamknąć w workach próżniowych, aby uzyskać pożądany rezultat. W połączeniu z urządzeniem sous vide, przygotowujesz próżniowo produkty zamknięte w niskiej stałej temperaturze.

  Ponadto oszczędzasz czas i pieniądze dzięki zastosowaniu zgrzewarki próżniowej. Na przykład można kupić większe ilości jakiegoś produktu w promocyjnej cenie, a następnie dzieląc je na mniejsze porcje do późniejszego wykorzystania, zamknąć w workach próżniowych. Mniejsze porcje można również przygotować najpierw przed przechowywaniem w lodówce lub zamrażarce.

  Jedzenie nie tylko traci smak i składniki odżywcze poprzez kontakt z powietrzem, ale również szybciej się psuje. Dzięki utrzymywaniu podciśnienia utrzymasz świeżość żywności nawet 7 razy dłużej. Bardzo łatwo psujące się produkty lub takie, których na codzień używasz w niewielkich ilościach, mogą dłużej zachowywać świeżość, jeśli są pakowane próżniowo.
  Ponadto możesz marynować swoje składniki w krótkim czasie. Pakowanie próżniowe zapewnia otwarcie porów jedzenia, dzięki czemu marynata zyskuje wspaniały smak w zaledwie 20 minut.

  Jak wyczyścić Byzoo Vacuum Sealer VS02?
  Oczyść zewnętrzną powierzchnię Byzoo Vacuum Sealer miękką, wilgotną ściereczką. Wyczyścisz wnętrze, usuwając resztki jedzenia z papierem kuchennym, otwierając komorę próżniową - ma wyjmowaną tacę do łatwego czyszczenia.

  Dlaczego warto wybrać Byzoo Vacuum Sealer VS02?

  Dzięki podwójnemu uszczelnieniu, (każda uszczelka o szerokości do 3 mm) zapobiega wyciekowi powietrza.
  Różne funkcje próżni i uszczelnienia: oprócz funkcji automatycznego odsysania i uszczelniania, możesz stosować samo odsysanie. Funkcja impulsowa jest idealna do ociągania powietrza z miękkich produktów spożywczych, gdyż sam decydujesz o ilości powietrza odciągniętego z worka próżniowego. Wybierasz suchą i płynną żywność, możesz ustawić oddzielny tryb próżniowy. Funkcja próżni działa również w połączeniu z pojemnikami do przechowywania. Możesz również użyć zgrzewarki próżniowej do samego zamknięcia worka.

  Opcjonalna prędkość obrotowa silnika. Prędkość obrotową silnika można ustawić na wysoki i niski. Niska prędkość jest używana głównie w połączeniu z funkcją próżni dla płynnej żywności.
  Miejsce do przechowywania worków próżniowych. Zgrzewarka próżniowa ma miejsce do przechowywania na rolkę do worków próżniowych. Może być wyposażona w wbudowane ostrze do wycinania worków próżniowych.
  Sous Vide. Aby przygotować potrawy metodą sous vide, niezbędna jest dobra zgrzewarka próżniowa. Worki podciśnieniowe ze składnikami są przygotowywane w stałej niskiej temperaturze za pomocą urządzenia sous vide. Torebkę można następnie wyjąć w celu dalszego przygotowania lub schłodzić, aby zamknięte w próżni przechowywać w lodówce lub zamrażarce.

 • Moc: 165W
  Waga: 1 kg
  Wymiary (dł x szer x wys): 39 x 20 x 7 cm
  Wydajność pompy: 0,65-0,75 bar / 0,75-0,95 bar
  Gwarancja: 3 lata
 • Napisz opinię

  Byzoo VS02 pakowarka

  Byzoo VS02 pakowarka

  Napisz opinię


7 innych produktów w tej samej kategorii