Dehydrator L'Equip Powiększ

Dehydrator L'Equip

Nowy

920,00 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 92 punktów lojalnościowych. Razem w Twoim koszyku masz 92 punktów , przy kolejnym zamówieniu będziesz mógł je wymienić na kod rabatowy o wartości 9,20 zł.


Add to wishlist


 • Dehydrator L'Equip to dehydrator w korzystnej cenie, gdyż dzięki specjalnej konstrukcji, gdzie urządzenie jest zbudowane z tacek, a nie są one zamykane za drzwiczkami. Dzięki takiemu rozwiązaniu cała konstrukcja jest lżejsza, mniej obudowana, a co za tym idzie tańsza.

  W urządzeniu tym możemy suszyć owoce, warzywa, mięso czy grzyby. W wyposażeniu posiada również pojemniki do przygotowywania jogurtu.

  Dehydrator L'Equip posiada sześć poziomów do suszenia, każdy z dodatkową wkładką do łatwiejszego wyjęcia ususzonych produktów i łatwiejszego wymycia. Dodatkowo w zestawie znajdziemy dwie wkładki do suszenia mokrych produktów (aby nie kapały na niższe poziomy, a dodatkowo zachowało cały płyn w produkcie). Na wyposażeniu znajdziemy również cztery pojemniki do przygotowywania np. jogurtu. 

  Posiada zdejmowalny system tacek, dzięki czemu możemy suszyć tylko nawet na jednej tacce, oszczędzając tym samym energię, gdyż ogrzewamy znacznie mniejszą powierzchnię. Ma szeroki zakres pracy grzewczej - od 30 do 70C.

  L'Equip posiada również filtr powietrza, aby wraz z zasysanym powietrzem do suszenia nie zaciągał jakiś zanieczyszczeń typu kurz itp.

  Dehydrator L'Equip został przystosowany do suszenia jeszcze większych ilości produktu - można go rozbudować poprzez akcesoryjne tacki nawet do dwunastu poziomów, powiększając powierzchnię suszenia dwukrotnie.

 • Moc: 500W
  Waga: 5,5kg
  Wymiary (dł x szer x wys): 43 x 31 x 13-30
  Gwarancja: 2 lata
  Rozmiar tacki: ok. 37x27,5 cm
  Powierzchnia suszenia: ok. 0,6 m2
 • Napisz opinię

  Dehydrator L'Equip

  Dehydrator L'Equip

  Napisz opinię


18 innych produktów w tej samej kategorii