Cooksense HD 8801

Nowy

ZOBACZ CAŁĄ OFERTĘ WYCISKAREK PIONOWYCH

Natychmiastowa wysyłka kurierem gratis (cała Polska) lub odbiór osobisty w naszych salonach.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

1 390,00 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 139 punktów lojalnościowych. Razem w Twoim koszyku masz 139 punktów , przy kolejnym zamówieniu będziesz mógł je wymienić na kod rabatowy o wartości 13,90 zł.


Add to wishlist


 • Zamów:

  przez tel.: 570 31 00 00 lub 570 32 00 00

  na sklepie on-line lub w naszym salonie sprzedaży w Warszawie i Krakowie

  Jedna z najtańszych, a zarazem jedna z najbardziej godnych polecenia wyciskarek do soków z warzyw i owoców.

  Starszy model wyciskarki Cooksense HD, model 8801 - wyciskarka pionowa z nowym, innowacyjnym wałkiem i konstrukcją misy.

  Wyciskarka ta, pomimo niższej ceny wykonana jest z najwyższej klasy materiałów jak ULTEM, który należy do materiałów określanych jako BPA free. Z Ultemu wykonany jest wałek i elementy sitka. Ultem nie reaguje z kwasami w soku, a co za tym idzie nie oddaje nic do niego i zachowuje wieloletnią trwałość (nie tak jak sitka plastikowe, które mogą ulec degradacji). Dzięki temu, że ultem jest bardzo twardy (osiem razy twardy niż plastik), może być wykorzystywany do pracy wyciskarki, gdyż elementy z niego wykonane nie ulegną pęknięcu pod naporem siły, ani się nie będą wycierały. Wyciskarka ta, podobnie jak wszystkie wiodące marki, nie jest produkowana w Chinach, lecz w zagłębiu wyciskarek, jakim jest Korea.

  Wałek o unikalnej konstrukcji, zawierającej dwa "liście" przyczynia się do efektywniejszego wyciskania "zielonych" - naci, szpinaku itp. Sam sobie zaciąga i dawkuje ilość materiału w misie. Przeprojektowana misa przyczynia się do dokładnego odzielenia pulpy od soku, dzięki czemu sok jest znacznie czystszy niż u wyciskarek konkurencji.

  Cooksense HD 8801 odróżnia się m.in. tym od innych wyciskarek, że oprócz sitka do soków, zawiera w zestawie również mincer

  Dzięki nastawce - MINCER, wyciskarka oprócz soku z warzyw, owoców, kiełek, traw, czy naci pozwoli nam również na przygotowanie sorbetów owocowych, poszatkowania warzyw, pokruszymy lód i uzyskamy pełną homogenizację produktów z mincera.

  Bardzo dużą zaletą tej wyciskarki jest silnik 200W. Gdyż większa moc przyczynia się do sprawnej i ciągłej pracy z twardymi warzywami, a z drugiej strony urządzenie jest mocno energo-oszczędne. Silnik ten ma kolejną wielką zaletę, gdyż dzięki odpowiedniej przekładni osiąga zaledwie 47 obr / min, dzięki czemu mamy soki pełne witamin, enzymów, czy antyoksydantów. Do tego silnik jest bardzo cichy, osiąga ok. 45-50dB.

  W skład zestawu do wyciskarki wchodzi również sitko do soków, mincer do gęstych zawiesin, popychacz, dwa pojemniki na sok i na pulpę, szczoteczkę do sitka, niekapek, instrukcja i gwarancja w języku polskim. 

  Niekapek chodź mały, niepozorny element, spełnia bardzo ważne role. Przy produkcji soku przymyka nam odpływ z misy dzięki czemu robiąc soki mieszane, mamy je dokładnie i równo wymieszane.

  Samoczyszczenie? Dodatkowo dzięki niekapkowi możemy dokonać przepłukania misy i przy kolejnym soku nie będziemy odczuwali smaku z pierwszego. Zamykamy niekapek, wlewamy wodę (350 ml) do misy, uruchamimy urządzenie, poczym zlewamy resztki soku i osiadłe kawałeczki z wyciskarki.

  Ostateczne czyszczenie jest bardzo proste. Do przepłukania musimy zdjąć wyłącznie moduł wyciskający i przepłukać jego elementy pod wodą.

  Długa kilkuletnia, gwarancja przy użyciu domowym, rok przy działalności.

  Filmy prezentujące wyciskarkę i mincer w pracy:

 • Łatwość obsługi: 5/5
  Łatwość czyszczenia: 5/5
  Soki z błonnikiem: TAK
  Sorbety: TAK
  Soki gładkie: NIE
  Smoothie / koktajle: NIE
  Wyciska sok z naci: 3,5/5
  Ilość soku w pojemniku: 350 ml
  Rozmiar otworu wsadowego: 3 x 4 cm
  Prędkość obrotowa: 47 obr / min
  Moc: 200 W
  Waga: 8,3 kg
  Wymiary (dł x szer x wys): 20 x 20 x 44 cm
  Gwarancja silnik / części: 5 lat / 2 lata
  Technologia wyciskania: pionowa
 • Oceń 
  2016-02-07

  mincer

  Czy za pomocą mincera mozna zrobić przecier pomidorowy bez uprzedniego obierania ze skorki pomidorów?

  Napisz swoją opinię !

  Napisz opinię

  Cooksense HD 8801

  Cooksense HD 8801

  ZOBACZ CAŁĄ OFERTĘ WYCISKAREK PIONOWYCH

  Natychmiastowa wysyłka kurierem gratis (cała Polska) lub odbiór osobisty w naszych salonach.

  Napisz opinię


30 innych produktów w tej samej kategorii