Hurom H-AA Alpha

Nowy

Wysyłka kurierem gratis lub odbiór w naszych salonach.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

1 580,00 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 158 punktów lojalnościowych. Razem w Twoim koszyku masz 158 punktów , przy kolejnym zamówieniu będziesz mógł je wymienić na kod rabatowy o wartości 15,80 zł.


Add to wishlist


 • Hurom H-AA Alpha to nowość roku 2017, kontynuując nową linię wyciskarek.

  Model ten stał się flagowym modelem w wyciskarkach Hurom, wprowadzając kilka nowości. Jedną z nich jest wprowadzenie sitka homogenizacyjnego do przygotowywania lodów sorbetowych z pół-rozmrożonych owoców. 

  Dodatkowo model ten zachowuje najlepsze cechy modeli drugiej generacji Huroma. Wyciskarka posiada regulator wypływu pulpy, który możemy przymknąć otwór np. na miękkich owocach jak banany. 

  Regulator posiada trzy opcje. Pierwsza OPEN - przestawiana do czyszczenia urządzenia. Dwie kolejne CLOSE i pozycja półotwarta to pozycje ustawiana w zależności od wyciskanych soków. Close to miękkie owce i soki z większą ilością kawałeczków, a półotwarta to nacie, warzywa i owoce z pesteczkami.

  Model H-AA daje również doskonały, jednolity sok, zachowując wspaniały smak, kolor, a przede wszystkim wiele witamin i enzymów.

  Nowoczesny, przekonstruowany wałek 2G, nie posiada połączeń z koszyczkiem obrotowym, zachowując 43 obr / min (przy 17 obr / min koszyczka obrotowego - czyszcząco/mieszającego). Wałek ten przyczynia się również do maksymalnej wydajności i dużej ilości soku; jak również możliwość wyciskania z owoców, warzyw czy naci.

  Wysoka jakość wykonania wyciskarki H-AA, to dwa solidne punkty tego modelu. Materiały posiadające kontakt z sokiem, to materiały wolne od bisfenoli (BPA free). Sitko i wałek wykonane zostały z materiałów bardzo trwałych i twardych. Drugi punkt to wykonanie zewnętrze, które przyczynia się do ładnego wyglądu w każdej kuchni.

  Mocny, sprawdzony, 150W silnik, gwarantuje bardzo cichą pracę i stabilność wyciskania. Wyciskarka posiada również zabezpieczenia silnika, czy przed złym złożeniem, jak również system chłodzenia.

 • Łatwość obsługi: 5/5
  Łatwość czyszczenia: 5/5
  Soki z błonnikiem: TAK
  Sorbety: TAK
  Soki gładkie: TAK
  Smoothie / koktajle: TAK
  Wyciska sok z naci: 4,5/5
  Ilość soku w pojemniku: 500 ml
  Rozmiar otworu wsadowego: 5 x 3 cm
  Prędkość obrotowa: 43 obr / min
  Moc: 150 W
  Waga: 6,1 kg
  Wymiary (dł x szer x wys): 18 x 25 x 23
  Gwarancja silnik / części: 10 lat / 2 lata
  Technologia wyciskania: pionowa
 • Oceń 
  2019-05-15

  wyciskarka

  rewelacja! bardzo fajna w obsludze, intuicyjna , nowoczesny design, super!

  Napisz swoją opinię !

  Napisz opinię

  Hurom H-AA Alpha

  Hurom H-AA Alpha

  Wysyłka kurierem gratis lub odbiór w naszych salonach.

  Napisz opinię


30 innych produktów w tej samej kategorii