Hurom HZ Alpha

Nowy

Wysyłka kurierem gratis lub odbiór w naszych salonach.

Wysokiej klasy wyciskarka Hurom HZ to zawansowany technologicznie sprzęt umożliwiający wyciśnięcie doskonałego soku owocowego bądź warzywnego. Hurom HZ przenosi na wyższy poziom wyciskania każdego dnia. Rozkoszuj się enzymatycznym, pełnym witamin sokiem już dziś.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

1 690,00 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 169 punktów lojalnościowych. Razem w Twoim koszyku masz 169 punktów , przy kolejnym zamówieniu będziesz mógł je wymienić na kod rabatowy o wartości 16,90 zł.


Add to wishlist


 • Hurom HZ to wyciskarka premium, zaprojektowana z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Konstruktorzy dołożyli wszelkich starań, aby Hurom HZ wyróżniała się wyjątkowym, eleganckim wyglądem, który łatwo dopasuje się do każdego rodzaju współczesnego kuchennego wnętrza. Co więcej, lakierowany plastik zastąpiony został szczotkowaną stalą nierdzewną, co znacznie podkreśliło luksusowy wygląd wyciskarki.

  Innowacyjny model Hurom HZ dzięki wprowadzeniu nowych rozwiązań, znacznie ułatwiających codzienne użytkowanie stał się flagowym reprezentantem wyciskarek znajdujących się w ofercie tego producenta. Mówiąc o modernizacjach, które firma wprowadziła do swoich produktów należy przede wszystkim wspomnieć o zastosowaniu funkcjonalnego sitka homogenizacyjnego. To idealny sposób na przygotowanie lodów sorbetowych z pół-rozmrożonych owoców o niezwykle aksamitnej konsystencji.

  Dodatkowo, opisywany model zachowuje najlepsze cechy modeli drugiej generacji firmy Hurom. Wyciskarka posiada doskonałej jakości regulator wypływu pulpy, w którym możemy przymknąć otwór przetwarzając owoce miękkie np. banany, dzięki czemu końcowy produkt potrafi zachwycić każdego.

  W zestawie znajduje się również squeezer przeznaczony do zamontowania na wyciskarce. Z powodzeniem może on zastąpić tradycyjną misę, będącą na wyposażeniu zestawu. Squeezer to niezwykle funkcjonalne urządzenie, które wykorzystywane jest do szybkiego i bezproblemowego wyciskania soku z cytrusów. Warto zaopatrzyć się z tego typu przystawkę, gdyż otrzymany sok jest niezwykle enzymatyczny oraz zachowuje maksimum wszelkich właściwości zdrowotnych.

  Hurom HZ to model stworzony z myślą o doskonałym, jednolitym soku, zachowującym wspaniały smak i kolor. Nowoczesne systemy wyciskania oprócz tego, że czynią wyciskarkę niezwykle wydajną, to jeszcze pozwalają na zachowanie wszelkich niezbędnych właściwości odżywczych poszczególnych soków. Starannie wyciśnięta szklanka soku cytrusowego jest zawsze bombą witaminową, która dostarcza niezbędnych składników i minerałów na cały dzień.

  Hurom HZ

  Nowoczesny, przekonstruowany wałek 2G, nie posiada połączeń z koszyczkiem obrotowym, zachowując 43 obr /min (przy 17 obr /min koszyczka obrotowego - czyszcząco/mieszającego). Wałek ten przyczynia się również do maksymalnej wydajności i dużej ilości soku; jak również możliwość wyciskania z owoców, warzyw czy naci. Tego typu zastosowania inżynierskie pozwalają na uzyskanie wysokiej jakości soku z niemalże każdego rodzaju owoców czy warzyw.

  Wysoka jakość wykonania wewnętrznego i zewnętrznego wyciskarki, to dwa solidne punkty tego modelu. Materiały posiadające kontakt z sokiem są wolne od bisfenoli (BPA free). Sitko i wałek wykonane zostały z materiałów bardzo trwałych i twardych. Drugi punkt to wykonanie zewnętrze, które przyczynia się do ładnego wyglądu i dopasowania do każdej kuchni.

  Mocny, sprawdzony 150 W silnik, gwarantuje bardzo cichą pracę i stabilność wyciskania. Wyciskarka posiada również zabezpieczenia silnika przed złym złożeniem, jak również system chłodzenia. Co więcej, wyciskarka Hurom HZ nie powoduje również najmniejszych problemów w czyszczeniu. W bardzo krótkim czasie sprzęt może na nowo lśnić czystością.

  Hurom HZ - częściHurom HZ - Hidden Tag
 • Łatwość obsługi: 5/5
  Łatwość czyszczenia: 5/5
  Soki z błonnikiem: TAK
  Sorbety: TAK
  Soki gładkie: TAK
  Smoothie / koktajle: TAK
  Wyciska sok z naci: 4,5/5
  Ilość soku w pojemniku: 500 ml
  Rozmiar otworu wsadowego: 3 x 5 cm
  Prędkość obrotowa: 42 obr / min
  Moc: 150 W
  Waga: 5,5 kg
  Wymiary (dł x szer x wys): 20 x 24 x 41 cm
  Gwarancja silnik / części: 10 lat / 2 lata
  Technologia wyciskania: pionowa
 • Napisz opinię

  Hurom HZ Alpha

  Hurom HZ Alpha

  Wysyłka kurierem gratis lub odbiór w naszych salonach.

  Wysokiej klasy wyciskarka Hurom HZ to zawansowany technologicznie sprzęt umożliwiający wyciśnięcie doskonałego soku owocowego bądź warzywnego. Hurom HZ przenosi na wyższy poziom wyciskania każdego dnia. Rozkoszuj się enzymatycznym, pełnym witamin sokiem już dziś.

  Napisz opinię


30 innych produktów w tej samej kategorii