Hurom HZ Alpha

Nowy

Wysyłka kurierem gratis lub odbiór w naszych salonach.

Więcej szczegółów

2 190,00 zł

-200,00 zł

2 390,00 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 219 punktów lojalnościowych. Razem w Twoim koszyku masz 219 punktów , przy kolejnym zamówieniu będziesz mógł je wymienić na kod rabatowy o wartości 21,90 zł.


Add to wishlist


 • Hurom HZ to wyciskarka premium, wykończona nie lakierowanym plastikiem, a szczotkowaną stalą nierdzewną. Dzięki czemu zyskuje wyjątkowy, elegancki wygląd.

  Model ten stał się flagowym modelem w wyciskarkach Hurom, wprowadzając kilka nowości. Jedną z nich jest wprowadzenie sitka homogenizacyjnego do przygotowywania lodów sorbetowych z pół-rozmrożonych owoców. 

  Dodatkowo model ten zachowuje najlepsze cechy modeli drugiej generacji Huroma. Wyciskarka posiada regulator wypływu pulpy, który możemy przymknąć otwór np. na miękkich owocach jak banany. 

  W zestawie znajdziemy również squeezer do montowania na wyciskarkce zamiast misy. Squeezer możemy wykorzystać do szybkiego i bezproblemowego wyciśnięcia soku z cytrusów.

  Model HZ daje również doskonały, jednolity sok, zachowując wspaniały smak, kolor, a przede wszystkim wiele witamin i enzymów.

  Nowoczesny, przekonstruowany wałek 2G, nie posiada połączeń z koszyczkiem obrotowym, zachowując 43 obr / min (przy 17 obr / min koszyczka obrotowego - czyszcząco/mieszającego). Wałek ten przyczynia się również do maksymalnej wydajności i dużej ilości soku; jak również możliwość wyciskania z owoców, warzyw czy naci.

  Wysoka jakość wykonania wyciskarki Z, to dwa solidne punkty tego modelu. Materiały posiadające kontakt z sokiem, to materiały wolne od bisfenoli (BPA free). Sitko i wałek wykonane zostały z materiałów bardzo trwałych i twardych. Drugi punkt to wykonanie zewnętrze, które przyczynia się do ładnego wyglądu w każdej kuchni.

  Mocny, sprawdzony 150 W silnik, gwarantuje bardzo cichą pracę i stabilność wyciskania. Wyciskarka posiada również zabezpieczenia silnika, czy przed złym złożeniem, jak również system chłodzenia.

 • Łatwość obsługi: 5/5
  Łatwość czyszczenia: 5/5
  Soki z błonnikiem: TAK
  Sorbety: TAK
  Soki gładkie: NIE
  Smoothie / koktajle: TAK
  Wyciska sok z naci: 4,5/5
  Ilość soku w pojemniku: 500 ml
  Rozmiar otworu wsadowego: 3 x 5 cm
  Prędkość obrotowa: 42 obr / min
  Moc: 150 W
  Waga: 5,5 kg
  Wymiary (dł x szer x wys): 20 x 24 x 41 cm
  Gwarancja silnik / części: 10 lat / 4 lata
  Technologia wyciskania: pionowa
 • Napisz opinię

  Hurom HZ Alpha

  Hurom HZ Alpha

  Wysyłka kurierem gratis lub odbiór w naszych salonach.

  Napisz opinię


27 innych produktów w tej samej kategorii