4swiss Geneve BM 101

Nowy

Ten produkt nie występuje już w magazynie

1 790,00 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 179 punktów lojalnościowych. Razem w Twoim koszyku masz 179 punktów , przy kolejnym zamówieniu będziesz mógł je wymienić na kod rabatowy o wartości 17,90 zł.


Add to wishlist


 • Wyciskarka 4swiss Geneve została bardzo dobrze wykonana, a z elementem srebrnym nabiera bardzo ładnego wyglądu. Dodatkowo jako jedyna na rynku posiada tak szeroką i różnorodną kolorystykę.

  Wyciskarka ta oprócz bardzo dobrej jakości wykończenia posiada również bardzo dobre tworzywa zastosowane w budowie - BPA free, takie jak ultem - zastosowany w budowie wałka, czy tritan - zastosowany w budowie misy. Dodatkowo model 4 swiss Geneve posiada mocny 250W silnik AC oraz tylko 55 obr/min.

  Dzięki dużemu otworowi 8cm z klapką wyciskanie staje się szybsze oraz drugiemu mniejszemu do naci czy warzyw korzeniowych. Z wyciskarki tej możemy robić soki z warzyw czy owoców twardych i miękkich. 

  W zestawie oprócz sitka do soków znajdziemy również sitko do gęstych soków (musów) czy sitko zaślepione do lodów sorbetowych. Dodatkowo wraz z pojemnikami na sok, w zestawie znajdziemy sitko do odcedzania kawałeczków, jeżeli preferujemy soki gładkie.

 • Łatwość obsługi: 5/5
  Łatwość czyszczenia: 5/5
  Soki z błonnikiem: Tak
  Sorbety: Tak
  Soki gładkie: Tak
  Smoothie / koktajle: Tak
  Wyciska sok z naci: 4/5
  Ilość soku w pojemniku: 500ml
  Rozmiar otworu wsadowego: 8cm
  Prędkość obrotowa: 55 obr/min
  Moc: 250W
  Waga: 7,6 kg
  Wymiary (dł x szer x wys): 22 x 15 x 45 cm
  Gwarancja silnik / części: wieczysta / 5 lat
  Technologia wyciskania: pionowa
 • Napisz opinię

  4swiss Geneve BM 101

  4swiss Geneve BM 101

  Napisz opinię


30 innych produktów w tej samej kategorii