Infolinia
570 310 000570 320 000
Koszt według stawki operatora
Najczęściej zadawane pytania
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kupuj na raty

Kupuj na raty – to takie proste

Raty na zakupty reazlizowane są do wyboru przez klietna poprzez:

-BNP Paribas lub

-Santander C. Bank

Na wstępie informujemy, że rata wyliczana we wniosku na produkt raty 0% może być czasem wyliczana większa (Bank jest zobowiązany wskazać maksymalne koszty kredytu). Jest ona powiększona o kwotę ubezpieczenia, z którego możesz zrezygnować w momencie gdy konsultant z Banku oddzwoni do ciebie w celu finalizacji zawarcia rat na twój zakup. Jeżeli masz chęć skorzystania z takiego ubezpieczenia, to je pozostawiasz (szczegółowe informacje odnośnie ubezpieczenia przekaże ci konsultant baku). Jeżeli wolisz zrezygnować z ubezpieczenia - informujesz o tym konsultanta i otrzymujesz produkt wolny od jakichkolwiek dodatkowych opłat - pełne raty 0%.

1) Raty przez internet:

Wśród produktów dostępnych na naszym sklepie internetowym wybierasz te które Cię interesują. Jeśli to wszystkie produkty jakimi jesteś zainteresowany klikasz na przycisk „Zamawiam i płacę”. Wybierasz metodę dostawy wybranych przez Ciebie towarów a także wypełniasz pozostałe pola wymagane przy składaniu zamówienia. Należy pamiętać że przy ratach wymagane jest abyś był zarejestrowanym klientem naszego sklepu.

Po akceptacji regulaminu sklepu i kliknięciu „Zamawiam i płacę" pojawi się okno, w którym wybierasz jeden z banków, w którym chcesz złożyć wniosek o udzielenie rat na zakup.

W kolejnym kroku otworzy się wniosek kretydotwy wybranego banku. Teraz postepuj zgodnie z informacjami z wniosku.

Uwaga! Aby wniosek przebiegł prawidłowo bądź pod telefonem (może zadzownić do ciebie konsultant z banku) oraz sprawdzaj wiadomosci e-mail (tutaj bank może Cię poprosić o przesłanie przelewu werefikującego na 1zł. Dodatkowo w wiadomości e-mail bank będzie Cię informował o przebiegu wniosku.

Gdy już bank przyzna Ci raty, sklep mocsokow.pl zostanie, w któtkim czasie poinformowany o tym fakcie. Gdy to się stanie rozpoczniemy proces pakowania i wysyłania twoego zamówienia.

2) Raty w salonie sprzedaży:

Decydując się na zakup ratalny w sklepie potrzebujesz:

- dowód osobisty

- kartę emeryta / rencisty (w przypadku emerytury / renty)

- decyzja o przyznaniu waloryzacji z ost. roku lub PIT-11A / PIT-40A (w przypadku emerytury / renty)

- zaświadczenie o zarobkach lub wydruk z konta wpłat wynagrodzenia z trzech ostatnich miesięcy (w przypadku umowy o pracę)

- zaświadczenie z US o wys. osiąganych dochodów lub przychodów lub dokumenty potwierdzające wpłate zaliczki na podatek - np. wydruki z konta z 3 ost. miesięcy ( w przypadku działalności gospodarczej)

- zaświadczenie z Urzędu Gminy o dochodach z gospodarki rolnej lub wyciąg / dokument bakowy potwierdzający kowote dopłaty bezpośredniej lub aktualna umowa na kontrakcie ( w przypadku działalności rolniczej)

O inne zaświadczenia o zarobkach lub zaświadczenia przy innych dochodach (np. umowę zlecenie, umowa agencyjna ...) pytaj na infolinii 570 31 00 00

Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 873 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-12
Szybko i sprawnie. Co do samego ozonatota to czas pokaże. Ale jak narazie wszystko w porządku.
2024-06-03
Dostawa przebiegła bardzo szybko (w następnym dniu po dacie zamówienia) i super sprawnie. Urządzenia dotarły przed długim weekendem, na czym mi bardzo zależało. Dziękuje
pixel