Oscar DA 1200

Nowy

1 350,00 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 135 punktów lojalnościowych. Razem w Twoim koszyku masz 135 punktów , przy kolejnym zamówieniu będziesz mógł je wymienić na kod rabatowy o wartości 13,50 zł.


Add to wishlist


 • Najnowsza wyciskarka pozioma jadnoślimakowa Oscar PRO DA 1200.  

  Ten nowy model ma kilka nowych aspektów, wpływających na jeszcze lepszą pracę, wydajność i na codzienne użytkowanie. Względy wizualne również wpływają pozytywnie na nowy PRO DA 1200. 

  Nowoczesny, designerski wygląd wyciskarki, sprawia, że doskonale się ona prezentuje na blacie kuchennym. Jednoodlewowa obudowa, bez żadnych łączeń wpływa nie tylko na ładny wygląd, ale również na łatwe utrzymanie w czystości wyciskarki. Półmatowa pokrywa przyczynia się do tego, że wszelkie odciski są znacznie mniej widoczne.

  Wcięcia pod wyciskarką ułatwiają pewne przenoszenie wyciskarki w inne miejsce.

  W wyciskarce tej zastosowano niezbędne materiały, wymagane w najlepszych i najtrwalszych wyciskarkach. Wałek, sitka, czy stożek do mielenia został wykonany z ULTEMu. Ultem charakteryzuje się tym, że jest kilkukrotnie twardszy niż plastik, a co najważniejsze nie reaguje z kwasami występującymi w soku. Dzięki temu do soku nie dostają się żadne szkodliwe substancje, które występują w plastiku czy metalu. Dodatkowo mamy pewność co do trwałości elementów, gdyż nie ulegną one rozpadowi po kontakcie z kwasami. Tunel przez, które przesuwa się żywność wykonany jest również z Tritanu - BPA free (wolny od Bisfenolu).

  Model ten w stosunku do poprzedniej wersji wyciskarki posiada znacznie szerszy otwór wlotowy i to na całej jej długości. Otwór ten jest również jednym z największych na rynku wśród wyciskarek poziomych, ale również pionowych. Dzięki temu wrzucamy większe kawałki, a przy wyciskaniu warzyw liściastych również rzadziej będziemy używali popychacza.

  Wyciskarka pozioma Pro DA 1200 bardzo dobrze poradzi sobie z wyciskaniem owoców, warzyw, twardych, lub miękkich. Poradzi sobie również z kiełkami czy naciami, a przy tym, końcowym efektem będzie czysty i zdrowy sok.

  Oscar Pro DA 1200 to również większy 200W silnik, a nie 150W przy zachowaniu niskich obrotów. Dzięki temu wyciskarka pracuje sprawnie podczas wyciskania, a dzięki wolnym obrotom daje nam soki pełne witamin czy enzymów

  Oscar Pro DA 1200 posiada również większą tackę przy otworze wlotowym, która bardziej osłania wyciskarkę przed ewentualnymi zabrudzeniami przy wkładaniu składników.

  Wyciskarka do owoców i warzyw Pro DA 1200 została w całości przeprojektowana. Również otrzymał nowy wałek, sitko, czy regulator wypływu pulpy. Elementy te przekładają się średnio na wyciśnięcie 4% więcej soku. Zależne jest to od typu owocu czy warzywa i jego mięsistości. Przebudowany regulator teraz składa się zaledwie z dwóch elementów, dzięki temu również czyszczenie polega wyłącznie na przepłukaniu, a nie rozbieraniu elementów. Wyciskarki bez regulacji skazane są na wyciskanie cały czas pod takim samym naciskiem, natomiast Pro DA 1200 wyposażony w regulator lepiej wyciśnie nam z bardzo miękkich owoców, czy twardych warzyw.

  Oscar Pro DA 1200 to nie tylko wyciskarka i przygotowywanie soków. Dzięki jej specjalnej, poziomej budowie i wymiennym nakładką uzyskamy z niej maszynę do przygotowania masła orzechowego z np. orzechów włoskich czy nerkowca. Dodatkowo możemy przetwarzać warzywa jak czosnek, czy paprykę. Dzięki kolejnej nakładce zrobisz musy dla dzieci czy sorbety dla całej rodziny.

  Trwałość wyciskarki to jej wielki atut. Dzięki temu nie musisz się obawiać jakiejkolwiek awaryjności. 

  Elementy wchodzące w skład zestawu:

  - Oscar DA 1200

  - Dwa wymienne sita (do soków i homogenizacyjne)

  - Nakładki do makaronów (4 szt.)

  - Regulator wypływu pulpy

  - Instrukcja i gwarancja w języku polskim

  - Popychacz, sztoteczka do czyszczenia

  - Dwa pojemniki, jeden na sok, drugi na pulpę

    

 • Łatwość obsługi: 5/5
  Łatwość czyszczenia: 5/5
  Soki z błonnikiem: Nie / Tak (miękkie produkty)
  Sorbety: Tak (po wcześniejszym rozmrożeniu)
  Wyciska sok z naci: Tak
  Ilość soku w pojemniku: -
  Rozmiar otworu wsadowego: 45 x 40 mm
  Prędkość obrotowa: 63 -75 obr./min.
  Moc: 200 W
  Waga: 6 kg
  Wymiary (dł x szer x wys): 420 x 167 x 320 mm
  Gwarancja silnik / części: 10 lat / 2 lat (działalność: 6 miesięcy)
  Technologia wyciskania: pozioma jednoślimakowa
  Misa - materiał: Tritan
 • Oceń 
  2016-04-01

  Oscar DA 1200

  Świetny sprzęt warty swojej ceny, działa dobrze i bardzo cicho, z 1kg marchwi wycisnął ponad 600ml soku. Polecam

  Napisz swoją opinię !

  Napisz opinię

  Oscar DA 1200

  Oscar DA 1200

  Napisz opinię


7 innych produktów w tej samej kategorii