Pozioma wyciskarka wolnoobrotowa Rhino byzoo

Opublikowano: 2018-09-10 13:32:47
Kategoria: Soki wyciskane

Pozioma wyciskarka wolnoobrotowa Rhino byzoo

Pozioma wyciskarka wolnoobrotowa Rhino to kolejny dobry jakościowo sprzęt do zdrowego odżywiania od marki Byzoo. Jednoślimakowe wyciskarki poziome mają niewątpliwie wiele zalet, o których wspominaliśmy już wcześniej w artykule o tego rodzaju sprzętach. Teraz zajmiemy się więc przedstawieniem tego konkretnego modelu o wdzięcznej nazwie Rhino i jego cechach wyróżniających na tle konkurencyjnych modeli tej kategorii.

Dobre parametry wyciskania to wysoka jakość soku

Wyciskarka pozioma Rhino Byzoo może poszczycić się przede wszystkim mocnym i wytrzymałym silnikiem. Moc znajdującego się pod obudową indukcyjnego silnika bezszczotkowego to aż 250 W. Jednocześnie przy zastosowaniu najkorzystniejszych rozwiązań technologicznych obroty wałka ślimakowego są naprawdę niskie na tle konkurencji i wynoszą około 44 obroty na minutę. Tak niskie obroty dają gwarancję jednolitego soku o wysokiej jakości, z zachowaniem wszelkich korzystnych zdrowotnie składników jak witaminy czy enzymy. Specyfikacja ta przekłada się również na jeszcze dokładniejsze wyciskanie soku, z rzadszą potrzebą używania popychacza i bardzo sporadyczną koniecznością zastosowania przycisku rewers (bieg wsteczny silnika).

Wyciskanie soku ze wszystkich rodzajów owoców i warzyw

Pozioma wyciskarka wolnoobrotowa Rhino Byzoo umożliwia bezproblemowe wyciskanie soków z różnych rodzajów warzyw i owoców, jak również ich przetwarzaniem za pomocą przystawki homogenizującej/mielącej. Jako wyciskarka o poziomym wałku i systemie wytłaczania, urządzenie wyjątkowo dobrze radzi sobie z wyciskaniem soku z włóknistych liściastych składników. Bez problemu wyciska również sok z twardych warzyw korzeniowych oraz owoców. Wszystkie owoce i warzywa są łatwo przekształcane w pyszny odżywczy sok dzięki technologii powolnego wyciskania. Wchodząc w posiadanie tej wyciskarki, możesz więc cieszyć się zarówno otrzymywaniem zielonych soków jak i tych bardziej owocowych czy owocowo-warzywnych. Można także przygotowywać gęste musy z owoców z pomocą przystawki homogenizującej.

Elegancki wygląd i niewielkie rozmiary

Ważnym aspektem podczas wyboru wyciskarki jest również jej wygląd oraz odpowiednie do rozmiaru kuchni gabaryty. Wyciskarka Rhino Byzoo dzięki nowoczesnemu i minimalistycznemu wzornictwu będzie doskonale pasować do wystroju każdej kuchni. Atutem jest również uniwersalny srebrno-szary kolor z prostym logo. Wyciskarka nie tylko przyciągnie wzrok eleganckim wyglądem, ale dzięki kompaktowym rozmiarom nie sprawi problemów podczas przechowywania.

Łatwość czyszczenia

Niezwykle istotna jest również łatwość w utrzymywaniu wyciskarki w czystości. Pozioma wyciskarka wolnoobrotowa firmy Byzoo jest bardzo łatwa w czyszczeniu. Aby wstępnie przepłukać wnętrze modułu wyciskającego należy przelać 2-3 szklanki wody przez otwór wsadowy podczas pracy wyciskarki co pozwoli na jej wstępne przepłukanie. Następnie wszystkie części należy wypłukać pod letnią bieżącą wodą i przeczyścić używając dołączonej do zestawu szczoteczki. Ponadto sitko ma niewielkie rozmiary, dzięki czemu jego dokładne przeczyszczenie potrwa zaledwie kilka sekund.

W celu dokładnego poznania zalet wyciskarki woloobrotowej Rhino byzoo zapraszamy do zapoznania się z ofertą zakupu!

Elementy wyposażenie wyciskarka Rhino byzoo

Udostępnij ten post

Napisz komentarz