Infolinia
570 310 000570 320 000
Koszt według stawki operatora
Najczęściej zadawane pytania
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Koktajle i soki najwyższej jakości, czyli blender próżniowy Giraffe Byzoo

2017-11-16
Koktajle i soki najwyższej jakości, czyli blender próżniowy Giraffe Byzoo

Blendowanie w próżni

Zacznijmy od tego, że wyciskarka Zebra Byzoo to wspaniałe urządzenie, którego zalety zdążyło już docenić wielu zadowolonych klientów. Firma Byzoo nie spoczęła jednak na laurach i wprowadziła do sprzedaży nowy, innowacyjny produkt. Mowa tu oczywiście o blenderze próżniowym Giraffe Byzoo. Blendery próżniowe to absolutna nowość i hit na rynku wśród urządzeń wspierających prowadzenie zdrowego stylu życia. Dzięki podążaniu za najnowszymi trendami oraz zastosowaniu najnowocześniejszych technologii, powstało urządzenie idealne do przygotowywania koktajlów, smoothies i soków o najwyższej zawartości składników odżywczych. Blender próżniowy jest połączeniem zalet wyciskarki wolnoobrotowej i wysokoobrotowego blendera. Dzięki zastosowanej wysokiej mocy silnika i szybkim obrotom ostrzy otrzymujemu konsystencję równie gładką co w wysokoobrotowych blenderach. Natomiast w wyniku zastosowania mechanizmu uzyskującego atmosfere próżniową uniemożliwiamy natlenienie produktów, tym samym zmniejszając ustratę cennych składników odżywczych. Przyjrzyjmy się więc dokładniej blenderowi próżniowemu Giraffe Byzoo.

blender wysokoobrotowy, wyciskarka wolnoo

Idealne soki i koktajle

Jak już wspomnielićmy blender próżniowy nie jest zwyczajnym blenderem, lecz urządzeniem wyspecjalizowanym w otrzymywaniu różnych typów napojów bez utraty składników odżywczych. Można w nim przygotować koktajle, smoothie, dipy czy soki, przy czym gęstość zależna jest od ilości składników i dolanej wody. Wysoka jakość płynnych produktów niesie za sobą jedną wadę. W wyniku tak wąskiej specjalizacji blendera, nie zaleca się przetwarzania w nim produktów suchych (z powodu obecności zaworu próżniowego) oraz bardzo gęstych (z racji braku popychacza).

Otrzymanie najwyższj jakości soku gwarantuje nam zamykanie próżniowe. Przed procesem blendowania w kielichu uzyskiwana jest atmosfera próżniowa, która wpływa na zahamowanie procesów utleniania składników podczas mieszania bez kontaktu z powietrzem. Otrzymany produkt zachowuje więc witaminy, enzymy i inne wrażliwe na proces utleniania związki. W rezultacie przygotowane za pomocą blendera próżniowego Giraffe napoje wyróżniają się naturalnym kolorem i smakiem (nawet po paru godzinach przechowywania) co zostało sprawdzone i potwierdzone przez nas, naszych testerów oraz zadowolonych klientów.

Jakość blendera wysokoobrotowego

Mocą i dokładnością rozdrabniania blender próżniowy Giraffe nie ustępuje innym blenderom wysokoobrotowym. Zostało to zapewnione poprzez zastosowanie wysokiej wytrzymałości sześcioramiennych stalowych ostrzy, które z łatwością rozdrabniają wszystkie składniki do tzw. gładkiej konsystencji śmietany. Ostrza są różnej wielkości i kształtu, w tym również para noży zbierających zawartość ze spodu dzbana. W połączeniu z 23 tysiącami obrotów/minutę blendowanie jest w pełni efektywne.

Intuicyjna obsługa

Niepodważalną zaletą blendera Giraffe Byzoo jest prostota użytkowania. Sprzęt ten wykonuje całą pracę automatycznie - po naciśnięciu jednego z trzech przycisków. Dostępne do wyboru tryby pracy to: blendowanie próżniowe, blendowanie bez próżni oraz uzyskanie atmosfery próżniowej bez blendowania. Ponad to każdy z trybów możemy przerwać w dowolnym momencie przyciskiem zatrzymania. Najważniejszą funkcją jest oczywiście blendowanie próżniowe, lecz równie przydatną funkcją jest samo wytwarzanie próżni, które zastosować możemy do zamykania dodatkowego pojemnika.

Wystarczy jedno naciśnięcie przycisku, aby zapoczątkować uruchomienie całego procesu blendowania w próżni i otrzymać super odżywczy koktajl!

Solidne wykonanie i elegancki design

Nie mniej ważny od funkcjonalności sprzętu, w obecnych czasach jest również jego design. Blender Giraffe niewątpliwie dobrze wkomponuje się w wystrój nowoczesnej kuchni, gdyż wyróżnia go prosta forma oraz neutralna kolorystyka. Zwracającymi w pierwszej kolejności uwagę elementami urządzenia są z pewności automatycznie opuszczona głowica zamykania próżniowego z cyfrowym wyświetlaczem oraz solidny 1,5 l szklany dzban. Wykonany został z najwyższej jakości szkła borowego, a jego mocowanie do korpusu zapewnia bezpieczeństwo w czasie pracy. Włączenie blendera możliwe jest jedynie z prawidłowo umiejscowionym kielichem, co zapobiega uszkodzeniom czy wypadkom.

Wyjątkowa łatwość mycia

Bardzo ważnym aspektem jest również łatwość mycia. Wstępne mycie blendera Giraffe jest równie proste co mycie innych blenderów wysokoobrotowych – wystarczy nalać wodę do brudnego naczynia i włączyć, aby kielich wypłukał się. Ponadto dokładne mycie ułatwione jest poprzez możliwość odkręcenia podstawy kielicha zawierającej ostrza.

Dodatkowy pojemnik próżniowy

Poszerzeniem funkcjonalności tego blendera jest dodatkowy pojemnik. Wykonany został z lekkiego, ale wytrzymałego i nie wchodzącego w reakcję z żywnością tworzywa, a jego pokrywa umożliwia zamykanie próżniowe. Dzięki niemu możemy przedłużyć trwałość soków, koktajli, czy zup krem, ale również innych jeszcze nie zblendowanych produktów takich jak np. owoce czy warzywa. Pojemnik doskonale nadaje się do przechowywania, jak również do zabrania ze sobą do szkoły czy pracy. Możliwe jest również dokupienie dowolnej ilości takich dodatkowych pojemników!

Pokaż więcej wpisów z Listopad 2017
Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 893 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-27
Wszystko w porządku szybka wysyłka.
2024-06-26
Wszystko super godni polecenia :)
pixel